B10 línia
Pousada 4 Residencia-Santa Cruz-Entrexardíns
Alsa Cal Pita
Alsa Cal Pita B10 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La B10 bus (Entrexardins) té 33 parades, surt de Pousada 4 Residencia i acaba a Entrexardíns (A Coruña).
Tria qualsevol entre les B10 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Entrexardins (33 parades)
Pousada 4 Residencia
Pousada 3 Iglesia
Rabuñeiro
Pousada 2
Pousada I
O Bosque
Pazo de Xaz
Dorneda
Entrada Rialta
Rialta
Arillo
Igrexa Cementerio Oleiros
Couto Dorneda
Aguarrio
Santa Cruz
Gasolinera Santa Cruz
Coruxo
Lians
Bastiagueiro
I.N.E.F. Oleiros
As Covas
Escorial
Parador
Perillo Sta. Cristina
Ponte Pasaxe, La Terraza (A Coruña)
Av. Pasaxe, Xesuítas (Interurbano)
Av. Pasaxe, Materno (Interurbano)
Av. Pasaxe, Tanatorio F/ Chuac (Interurbano)
Os Castros, Igrexa (Interurbano)
A Gaiteira, Farmacia (Interurbano)
Costa da Palloza, Bingo (Interurbano)
Praza de Ourense, Porto (A Coruña)
Entrexardíns (A Coruña)
Preguntes i respostes freqüents de B10
A quina hora comença a funcionar B10 bus?
B10 bus comença a funcionar a les 07:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar B10 bus?
B10 bus deixa d'operar a les 19:55 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba B10 bus?
Quan arriba la Pousada 4 Residencia-Santa Cruz-Entrexardíns bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Pousada 4 Residencia-Santa Cruz-Entrexardíns bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un B10 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la B10 bus parada més propera.
B10 bus horari
B10 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:05 - 19:55
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:05 - 19:55 | 55 - 180 |
dt. | 07:05 - 19:55 | 55 - 180 |
dc. | 07:05 - 19:55 | 55 - 180 |
dj. | 07:05 - 19:55 | 55 - 180 |
dv. | 07:05 - 19:55 | 55 - 180 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Alsa Cal Pita bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a B10 (des de Pousada 4 Residencia), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de B10 (Entrexardins) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Alsa Cal Pita.
B10 línia bus tarifa
Alsa Cal Pita B10 (Entrexardins) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Alsa Cal Pita, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Alsa Cal Pita.
B10 (Alsa Cal Pita)
La primera parada de la ruta B10 bus és Pousada 4 Residencia i la darrera parada és Entrexardíns (A Coruña). B10 (Entrexardins) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: B10 té 33 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 49 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Alsa Cal Pita rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el B10 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la B10 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia B10 en temps real bus
Monitora la línia B10 (Entrexardins) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia B10 bus o una aplicació de seguiment Alsa Cal Pita bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Alsa Cal Pita o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Alsa Cal Pita i qualsevol bus, inclosa la línia B10, a Vigo
B10 - Indicacions alternatives
Línies de Alsa Cal Pita a Vigo
- D2 - A Barcala-Arteixo (Por Polígonos)/ Horaris
- D9 - Sada hotel Sada Palace-Armuño-Sada hotel Sada Palace/ Horaris
- B12 - Entrexardíns-Dexo-Concello De Sada/ Horaris
- A6 - Sta. María De Vigo-Entrexardíns/ Horaris
- B21 - Entrexardíns-Celas-Peiro Canteiro/ Horaris
- B22 - Tarrío-Celas-Peiro-Orro-Entrexardíns/ Horaris
- L101 - Praza Galicia-Entrexardíns/ Horaris
- B7 - Sada Hotel Sada Palace-Hospital Abente Y Lago/ Horaris
- B5 - Pousada 2-Entrexardíns/ Horaris
- B15 - Concello De Sada-Entrexardíns/ Horaris
- B4 - Entrexardíns-Soñeiro/ Horaris
- L121 - Lorbé - Concello De Sada/ Horaris
- C1 - Entrexardíns-A Silva/ Horaris
- 177 - Cambre: San Lourenzo-Cruce Meixigo-Cambre/ Horaris
- B11 - Entrexardíns-Santa Cruz-Franzomel-Soñeiro/ Horaris
- B9 - Mera-Rialta-Santa Cruz-Entrexardíns/ Horaris
- D10 - Concello De Sada - Lorbé/ Horaris
- B20 - Entrexardíns-Oleiros (Concello)-Pol.Iñás-Ies Miraflores/ Horaris
- D4 - Meirama-Ordes/ Horaris