181 línia
Madrid (Plaza de Castilla) - Algete
Interurbanos
Interurbanos 181 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 181 bus (Av. Cigarral - Urb. Monte Tesoro) té 18 parades, surt de Intercambiador De Plaza De Castilla i acaba a Av. Cigarral - Urb. Monte Tesoro.
Tria qualsevol entre les 181 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Av. Cigarral - Urb. Monte Tesoro (18 parades)
Intercambiador De Plaza De Castilla
Castellana - Nudo Norte
Avenida De Burgos - Pi Y Margall
Av. Burgos - C. C. Sanchinarro
Av. Burgos - Dominicos
Ctra. A-1 - Cuesta Blanca
Ctra. Antigua De Burgos - C. C. Alegra
Ctra. Antigua De Burgos - La Granjilla
Ctra. Antigua De Burgos - Caravanas
Ctra. M-100 - C.º Viejo De Barajas
Ctra. M-100 - El Casetón
Ctra. M-106 - Pol. Ind. Río De Janeiro
Ctra. M-106 - Pol. Ind. La Garza
Ctra. M-106 - Pol. Ind. El Nogal
Mayor - San Juan De La Cruz
Caldo - Casa De La Juventud
Alcalá - Ronda De La Constitución
Av. Cigarral - Urb. Monte Tesoro
Preguntes i respostes freqüents de 181
A quina hora comença a funcionar 181 bus?
181 bus comença a funcionar a les 07:00 els dilluns, dimarts, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 181 bus?
181 bus deixa d'operar a les 20:30 els diumenge, dimecres, dissabte.
A quina hora arriba 181 bus?
Quan arriba la Madrid (Plaza de Castilla) - Algete Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Plaza de Castilla) - Algete Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 181 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 181 bus parada més propera.
181 bus horari
181 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:00 - 21:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:00 - 21:30 | 60 |
dt. | 07:00 - 21:30 | 60 |
dc. | 07:15 - 20:30 | 50 - 120 |
dj. | 07:00 - 21:30 | 60 |
dv. | 07:00 - 21:30 | 60 |
ds. | 07:15 - 20:30 | 50 - 120 |
dg. | 07:15 - 20:30 | 50 - 120 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 181 (des de Intercambiador De Plaza De Castilla), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 181 (Av. Cigarral - Urb. Monte Tesoro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
181 línia bus tarifa
Interurbanos 181 (Av. Cigarral - Urb. Monte Tesoro) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
181 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 181 bus és Intercambiador De Plaza De Castilla i la darrera parada és Av. Cigarral - Urb. Monte Tesoro. 181 (Av. Cigarral - Urb. Monte Tesoro) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 181 té 18 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 38 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 181 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 181 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 181 en temps real Bus
Monitora la línia 181 (Av. Cigarral - Urb. Monte Tesoro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 181 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 181, a Madrid
Línies de Interurbanos a Madrid
- 653 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Hospital) (por FF.CC.)/ Horaris
- 514 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (por Los Castillos)/ Horaris
- 210 - S. S. de los Reyes (Hospital) - Paracuellos de Jarama/ Horaris
- 528 - Madrid (Príncipe Pío) - Navalcarnero/ Horaris
- 195 - Madrid (Plaza de Castilla) - Braojos/ Horaris
- 183 - Madrid (Plaza de Castilla) - Cobeña - Algete/ Horaris
- 495 - Madrid (Príncipe Pío) - Arroyomolinos - Moraleja de Enmedio/ Horaris
- N103 - Madrid (Plaza de Castilla) - Algete/ Horaris
- 443 - Madrid (Plaza Elíptica) - Getafe (Barrio Las Margaritas)/ Horaris
- 498A - Móstoles (Móstoles - Central) - Arroyomolinos (Parque de Nieve)/ Horaris
- 661A - Madrid (Moncloa) - Las Zorreras (por Galapagar)/ Horaris
- 624A - Madrid (Moncloa) - Las Rozas (La Marazuela)/ Horaris
- 535 - Alcorcón (Alcorcón Central) - Urb. Calypo Fado/ Horaris
- 460 - Madrid (Plaza Elíptica) - Parla - Batres/ Horaris
- 260 - Alcalá de Henares - Ambite - Orusco/ Horaris
- 561 - Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas/ Horaris
- 561B - Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas (por Av. Guadarrama)/ Horaris
- 671 - Madrid (Moncloa) - Moralzarzal/ Horaris
- N504 - Madrid (Príncipe Pío) - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- 656 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris