182 línia
Madrid (Plaza de Castilla) - Algete - Valdeolmos
Interurbanos
Interurbanos 182 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 182 bus (La Unión - Juan Carlos I) té 37 parades, surt de Intercambiador De Plaza De Castilla i acaba a La Unión - Juan Carlos I.
Tria qualsevol entre les 182 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: La Unión - Juan Carlos I (37 parades)
Intercambiador De Plaza De Castilla
Intercambiador De Plaza De Castilla
Castellana - Nudo Norte
Avenida De Burgos - Pi Y Margall
Av. Burgos - C. C. Sanchinarro
Av. Burgos - Dominicos
Ctra. A-1 - Cuesta Blanca
Av. Olímpica - Pabellón Deportivo
P.º Europa - Av. Juncal
P.º Europa - María Santos Colmenar
P.º Europa - Leopoldo Gimeno
P.º Europa - Av. Montes De Oca
P.º Europa - Gta. Antonio Gaudí
P.º Europa - Hospital Infanta Sofía
Ctra. Antigua De Burgos - C. C. Alegra
Ctra. Antigua De Burgos - La Granjilla
Ctra. Antigua De Burgos - Caravanas
Ctra. M-100 - C.º Viejo De Barajas
Ctra. M-100 - El Casetón
Ctra. M-106 - Pol. Ind. Río De Janeiro
Ctra. M-106 - Pol. Ind. La Garza
Ctra. M-106 - Pol. Ind. El Nogal
Mayor - San Juan De La Cruz
Caldo - Casa De La Juventud
Ronda De La Constitución - Alcalá
Ronda Constitución - Fuente Del Noque
Av. Paz - Urb. Miraval
San Sebastián - Consultorio Médico
Alalpardo - San Sebastián
Ctra. M-123 - Urb. El Retorno
Valdeolmos - Pza. Nacional
Ctra. M-123 - Centro De Investigación
Ctra. M-123 - Las Piedras
Ctra. M-123 - Zarzuela Del Monte
Ctra. M-123 - Finca Mirador
Ctra. Algete - Urb. Montecalderón
La Unión - Juan Carlos I
Preguntes i respostes freqüents de 182
A quina hora comença a funcionar 182 bus?
182 bus comença a funcionar a les 07:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 182 bus?
182 bus deixa d'operar a les 01:15 els divendres.
A quina hora arriba 182 bus?
Quan arriba la Madrid (Plaza de Castilla) - Algete - Valdeolmos bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Plaza de Castilla) - Algete - Valdeolmos bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 182 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 182 bus parada més propera.
182 bus horari
182 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:45 - 22:40
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:45 - 22:40 | 163 - 403 |
dt. | 07:45 - 22:40 | 163 - 403 |
dc. | 07:45 - 22:40 | 163 - 403 |
dj. | 07:45 - 22:40 | 163 - 403 |
dv. | 07:45 - 01:15 | 123 - 399 |
ds. | 07:50 | Sortida Única |
dg. | 07:50 | Sortida Única |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 182 (des de Intercambiador De Plaza De Castilla), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 182 (La Unión - Juan Carlos I) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
182 línia bus tarifa
Interurbanos 182 (La Unión - Juan Carlos I) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
182 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 182 bus és Intercambiador De Plaza De Castilla i la darrera parada és La Unión - Juan Carlos I. 182 (La Unión - Juan Carlos I) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 182 té 37 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 55 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 182 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 182 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 182 en temps real bus
Monitora la línia 182 (La Unión - Juan Carlos I) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 182 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 182, a Madrid
182 - Indicacions alternatives
- 182 - Intercambiador De Plaza De Castilla (Nivel 0, Isla 4) / Horaris
- 182 - Valdeolmos - Zarzuela / Horaris
- 182 - Intercambiador De Plaza De Castilla (Nivel -3, Isla 1) / Horaris
- 182 - Arroyo De Las Fraguas - Ctra. Guadalajara / Horaris
- 182 - Tamajón - Nueva / Horaris
- 182 - Mesones - Pza. Fuente / Horaris
Línies de Interurbanos a Madrid
- N805 - Madrid (Atocha) - Getafe (Los Molinos)/ Horaris
- 566 - Boadilla del Monte - Pozuelo de Alarcón/ Horaris
- 725 - Madrid (Plaza de Castilla) - Miraflores - Bustarviejo - Valdemanco/ Horaris
- 521 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles/ Horaris
- 220 - Torrejón de Ardoz - San Fernando de Henares/ Horaris
- 226 - Madrid (Avda. América) - Torrejón de Ardoz (El Soto)/ Horaris
- 661 - Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Galapagar)/ Horaris
- 197D - Torrelaguna - El Vellón - El Molar/ Horaris
- 650B - Circular Pozuelo - Majadahonda - Pozuelo/ Horaris
- 441 - Madrid (Plaza Elíptica) - Getafe (Sector III - Paseo Juan José Rosón)/ Horaris
- 516 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (por Universidad Rey Juan Carlos)/ Horaris
- 628 - Madrid (Moncloa) - P. Empresarial - El Cantizal/ Horaris
- 624 - Madrid (Moncloa) - Col. Veracruz - Las Rozas/ Horaris
- SE720 - Est. Colmenar - Soto del Real - Manzanares el Real/ Horaris
- 666 - San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués/ Horaris
- 193 - Madrid (Plaza de Castilla) - Pedrezuela - El Vellón/ Horaris
- 642 - Madrid (Moncloa) - Colmenar del Arroyo/ Horaris
- 625 - Madrid (Moncloa) - Monte Rozas/ Horaris
- 486 - Madrid (Oporto) - Leganés (Valdepelayo)/ Horaris
- 716 - Madrid (Plaza de Castilla) - Tres Cantos (Soto de Viñuelas)/ Horaris