T41 línia
Villaverde Alto - Poligono Industrial la Resina
EMT
EMT T41 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La T41 bus (P. Ind. La Resina) té 13 parades, surt de Villaverde Alto i acaba a Polígono Industrial La Resina.
Tria qualsevol entre les T41 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: P. Ind. La Resina (13 parades)
Villaverde Alto
Domingo Párraga - Astillero
Domingo Párraga - Ferroviarios
Valle De Tobalina - Ciudad De Frías
Ciudad De Frías - Bascuñuelos
Ciudad De Frías - Resina
San Ezequiel - Real De Pinto
Laguna Del Marquesado - Real De Pinto
Laguna Del Marquesado - San Erasmo
Resina - San Erasmo
Resina - San Eustaquio
San Eustaquio - Laguna Del Marquesado
Polígono Industrial La Resina
Preguntes i respostes freqüents de T41
A quina hora comença a funcionar T41 bus?
T41 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar T41 bus?
T41 bus deixa d'operar a les 21:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba T41 bus?
Quan arriba la Villaverde Alto - Poligono Industrial la Resina bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Villaverde Alto - Poligono Industrial la Resina bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un T41 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la T41 bus parada més propera.
T41 bus horari
T41 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 06:30 - 21:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 21:00 | 13 - 15 |
dt. | 06:30 - 21:00 | 13 - 15 |
dc. | 06:30 - 21:00 | 13 - 15 |
dj. | 06:30 - 21:00 | 13 - 15 |
dv. | 06:30 - 21:00 | 13 - 15 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a T41 (des de Villaverde Alto), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de T41 (P. Ind. La Resina) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
T41 línia bus tarifa
EMT T41 (P. Ind. La Resina) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
T41 (EMT)
La primera parada de la ruta T41 bus és Villaverde Alto i la darrera parada és Polígono Industrial La Resina. T41 (P. Ind. La Resina) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: T41 té 13 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 15 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el T41 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la T41 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia T41 en temps real bus
Monitora la línia T41 (P. Ind. La Resina) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia T41 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia T41, a Madrid
T41 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 83 - Moncloa - Barrio de la Paz/ Horaris
- 85 - Estacion de Atocha - Butarque/ Horaris
- NC1 - Cuatro Caminos - Estacion de Atocha/ Horaris
- E2 - Avenida de Felipe II - las Rosas/ Horaris
- 32 - Plaza de Jacinto Benavente - Pavones/ Horaris
- 165 - Alsacia - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- T31 - Estacion el Pozo - Sierra de Guadalupe/ Horaris
- 50 - Plaza Mayor - Avenida del Manzanares/ Horaris
- 002 - Puerta de Toledo - Argüelles/ Horaris
- 82 - Moncloa - Pitis/ Horaris
- SE704 - Plaza de Castilla - Cementerio de Fuencarral/ Horaris
- 62 - Plaza de Cristo Rey - los Puertos/ Horaris
- 28 - Puerta de Alcala - Barrio de Canillejas/ Horaris
- 178 - Plaza de Castilla - Montecarmelo/ Horaris
- 7 - Plaza de Alonso Martinez - Manoteras/ Horaris
- N1 - Plaza de Cibeles - Sanchinarro/ Horaris
- 172 - Mar de Cristal - Telefonica/ Horaris
- 81 - Oporto - Hospital 12 de Octubre/ Horaris
- 74 - Paseo del Pintor Rosales - Parque de las Avenidas/ Horaris
- 24 - Estacion de Atocha - Pozo del Tio Raimundo/ Horaris