20 línia
Arrecife - Caleta de Famara
IntercityBus Lanzarote
IntercityBus Lanzarote 20 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 20 bus (Arrecife) té 16 parades, surt de Caleta De Famara i acaba a Estación De Guaguas De Arrecife.
Tria qualsevol entre les 20 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Arrecife (16 parades)
Caleta De Famara
C.S.C. Caleta De Famara
Soo
Tienda De Muñique
Sociedad De Muñique
Iglesia De Tiagua
La Tienda De Tiagua
Caseta De Tao
Correos Mozaga
Cruce San Bartolomé
Avenida De Las Palmeras
Casa Ajei
Calle César Manrique
Hospital General
Biblioteca Pública
Estación De Guaguas De Arrecife
Preguntes i respostes freqüents de 20
A quina hora comença a funcionar 20 bus?
20 bus comença a funcionar a les 06:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 20 bus?
20 bus deixa d'operar a les 21:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 20 bus?
Quan arriba la Arrecife - Caleta de Famara bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Arrecife - Caleta de Famara bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 20 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 20 bus parada més propera.
20 bus horari
20 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 06:50 - 21:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:50 - 21:30 | 192 - 246 |
dt. | 06:50 - 21:30 | 192 - 246 |
dc. | 06:50 - 21:30 | 192 - 246 |
dj. | 06:50 - 21:30 | 192 - 246 |
dv. | 06:50 - 21:30 | 192 - 246 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
IntercityBus Lanzarote Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 20 (des de Caleta De Famara), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 20 (Arrecife) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació IntercityBus Lanzarote.
20 línia bus tarifa
IntercityBus Lanzarote 20 (Arrecife) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre IntercityBus Lanzarote, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de IntercityBus Lanzarote.
20 (IntercityBus Lanzarote)
La primera parada de la ruta 20 bus és Caleta De Famara i la darrera parada és Estación De Guaguas De Arrecife. 20 (Arrecife) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 20 té 16 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 39 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona IntercityBus Lanzarote rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Lanzarote i t'ajuda a trobar el 20 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 20 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 20 en temps real bus
Monitora la línia 20 (Arrecife) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 20 bus o una aplicació de seguiment IntercityBus Lanzarote bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a IntercityBus Lanzarote o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Lanzarote. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a IntercityBus Lanzarote i qualsevol bus, inclosa la línia 20, a Lanzarote
20 - Indicacions alternatives
Línies de IntercityBus Lanzarote a Lanzarote
- 08 - Arrecife - Ye/ Horaris
- 14 - Arrecife - Teguise Market/ Horaris
- 06 - Arrecife - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 60 - Arrecife - Playa Blanca/ Horaris
- 10 - Arrecife - Los Valles/ Horaris
- 53 - La Santa - Teguise/ Horaris
- 11 - Costa Teguise - Teguise Market/ Horaris
- 52 - La Santa - Los Valles/ Horaris
- 42 - Arrecife - Instituto de Yaiza/ Horaris
- 21 - Arrecife - Playa Honda/ Horaris
- 01 - Arrecife - Costa Teguise/ Horaris
- 62 - Línea 62 - Arrecife - Playa Blanca (semidirecta)/ Horaris
- 23 - Arrecife - Aeropuerto - Playa Honda/ Horaris
- 07 - Arrecife - Máguez/ Horaris
- 25 - Costa Teguise - Puerto Calero/ Horaris
- 16 - Arrecife - La Santa/ Horaris
- 162 - Playa Blanca - Puerto del Carmen - Aeropuerto - Arrecife/ Horaris
- 15 - Tinajo - Arrecife/ Horaris
- 31 - Costa Teguise - Caleta de Famara/ Horaris