07 línia
Arrecife
IntercityBus Lanzarote
IntercityBus Lanzarote 07 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 07 bus (Arrecife) té 28 parades, surt de Máguez i acaba a Estación De Guaguas De Arrecife.
Tria qualsevol entre les 07 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Arrecife (28 parades)
Máguez
La Cruz De Haría
La Plaza De Haría
Calle San Juan De Haría
Guardia Civil De Haría
Bar Palenke
Punta Mujeres
Los Morros De Arrieta
Arrieta
Tabayesco
Mala De Abajo
Mala Correos
Centro De Salud De Mala
Jardín De Cáctus
La Plaza De Guatiza
Cruce El Mojón
Teseguite Abajo
Iglesia De Teseguite
Centro De Salud De Teguise
Ayuntamiento De Teguise
Nazaret
Las Cabreras
Tahiche
Cruce César Manrique
Tahiche Bajo
El Jamonal
Altavista
Estación De Guaguas De Arrecife
Preguntes i respostes freqüents de 07
A quina hora comença a funcionar 07 bus?
07 bus comença a funcionar a les 07:00 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 07 bus?
07 bus deixa d'operar a les 18:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 07 bus?
Quan arriba la Arrecife bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Arrecife bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 07 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 07 bus parada més propera.
07 bus horari
07 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 09:00 - 18:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 09:00 - 18:10 | 155 - 395 |
dt. | 09:00 - 18:10 | 155 - 395 |
dc. | 09:00 - 18:10 | 155 - 395 |
dj. | 09:00 - 18:10 | 155 - 395 |
dv. | 09:00 - 18:10 | 155 - 395 |
ds. | 07:00 - 21:00 | 120 |
dg. | 07:00 - 22:00 | 120 - 144 |
IntercityBus Lanzarote Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 07 (des de Máguez), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 07 (Arrecife) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació IntercityBus Lanzarote.
07 línia bus tarifa
IntercityBus Lanzarote 07 (Arrecife) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre IntercityBus Lanzarote, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de IntercityBus Lanzarote.
07 (IntercityBus Lanzarote)
La primera parada de la ruta 07 bus és Máguez i la darrera parada és Estación De Guaguas De Arrecife. 07 (Arrecife) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 07 té 28 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 57 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona IntercityBus Lanzarote rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Lanzarote i t'ajuda a trobar el 07 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 07 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 07 en temps real bus
Monitora la línia 07 (Arrecife) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 07 bus o una aplicació de seguiment IntercityBus Lanzarote bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a IntercityBus Lanzarote o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Lanzarote. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a IntercityBus Lanzarote i qualsevol bus, inclosa la línia 07, a Lanzarote
07 - Indicacions alternatives
Línies de IntercityBus Lanzarote a Lanzarote
- 08 - Arrecife - Ye/ Horaris
- 13 - Playa Blanca - Teguise Market/ Horaris
- 34 - Interior de Tías/ Horaris
- 06 - Arrecife - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 24 - Arrecife - Puerto Calero/ Horaris
- 62 - Línea 62 - Arrecife - Playa Blanca (semidirecta)/ Horaris
- 53 - La Santa - Teguise/ Horaris
- 30 - Interior de Playa Blanca/ Horaris
- 11 - Costa Teguise - Teguise Market/ Horaris
- 161 - Aeropuerto - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 19 - Arrecife - Conil - La Asomada/ Horaris
- 60 - Arrecife - Playa Blanca/ Horaris
- 01 - Arrecife - Costa Teguise/ Horaris
- 23 - Arrecife - Aeropuerto - Playa Honda/ Horaris
- 52 - La Santa - Los Valles/ Horaris
- 20 - Arrecife - Caleta de Famara/ Horaris
- 09 - Arrecife - Órzola/ Horaris
- 12 - Puerto del Carmen - Teguise Market/ Horaris
- 31 - Costa Teguise - Caleta de Famara/ Horaris