21 línia
6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia
Urbanos de Ourense
Urbanos de Ourense 21 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 21 bus (Rua Carlos Velo) té 22 parades, surt de Vi- Instituto i acaba a Rua Carlos Velo.
Tria qualsevol entre les 21 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Rua Carlos Velo (22 parades)
Vi- Instituto
Rua do Vinteun Nº 21
Rio Mao Colegio
Rio Mao Nº 40
Rio Mao
Paso A Nivel
Mauro Castella Ferrer
Viaducto
Ponte Nova
Curros Enriquez
Parque San Lazaro
Ervedelo Nº 1
Avda Portugal Nº6
Avda Portugal Nº 40
Avda Portugal Nº68
Avda Portugal Nº100
Marcelo Macias Nº 3
Rua Coruña
Ramon Puga
Residencia
Ramon Puga Nº 86
Rua Carlos Velo
Preguntes i respostes freqüents de 21
A quina hora comença a funcionar 21 bus?
21 bus comença a funcionar a les 07:35 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 21 bus?
21 bus deixa d'operar a les 18:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 21 bus?
Quan arriba la 6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de 6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 21 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 21 bus parada més propera.
21 bus horari
21 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:35 - 18:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:35 - 18:15 | 72 - 167 |
dt. | 07:35 - 18:15 | 72 - 167 |
dc. | 07:35 - 18:15 | 72 - 167 |
dj. | 07:35 - 18:15 | 72 - 167 |
dv. | 07:35 - 18:15 | 72 - 167 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Urbanos de Ourense bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 21 (des de Vi- Instituto), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 21 (Rua Carlos Velo) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Urbanos de Ourense.
21 línia bus tarifa
Urbanos de Ourense 21 (Rua Carlos Velo) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Urbanos de Ourense, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Urbanos de Ourense.
21 (Urbanos de Ourense)
La primera parada de la ruta 21 bus és Vi- Instituto i la darrera parada és Rua Carlos Velo. 21 (Rua Carlos Velo) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 21 té 22 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 34 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Urbanos de Ourense rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 21 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 21 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 21 en temps real bus
Monitora la línia 21 (Rua Carlos Velo) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 21 bus o una aplicació de seguiment Urbanos de Ourense bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Urbanos de Ourense o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Urbanos de Ourense i qualsevol bus, inclosa la línia 21, a Vigo
21 - Indicacions alternatives
Línies de Urbanos de Ourense a Vigo
- 20 - Vinteún - Parque de San Lázaro - Campus Universitario/ Horaris
- 22 - Cudeiro - Rairo/ Horaris
- 7 - Covadonga - Valenzá/ Horaris
- 14 - Viso - Cumial/ Horaris
- 16 - Vinteún - Pazo dos deportes - Expourense/ Horaris
- 5 - Reza - Ceboliño/ Horaris
- 1 - Seixalbo - Eirasvedras / Quintela / Santa Cruz/ Horaris
- 10 - Cabeza de Vaca - Velle/ Horaris
- 6B - Estación de Autobuses Antiga - Couto - Residencia/ Horaris
- 25B - Moucho Bus: Estación de Autobuses (antiga) - Residencia/ Horaris
- 4 - Covadonga - Residencia - Berrocas/ Horaris
- 33 - Quintela - Cumial/ Horaris
- 23 - Xardín do Posío - Oira/ Horaris
- 18 - Milagrosa - Residencia/ Horaris
- 12 - Estación de Autobuses Antiga - Pazo dos Deportes - Expourense/ Horaris
- 15 - Santa Cruz - Parque de San Lázaro/ Horaris
- 11A - Santa Mariña - Oira/ Horaris
- 3 - Rairo - Quintela/ Horaris
- 11B - Vinteún - Cuartel/ Horaris