27 línia
Velle Cemiterio
Urbanos de Ourense
Urbanos de Ourense 27 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 27 bus (Velle Cemiterio) té 30 parades, surt de Polvorin i acaba a Velle Cemiterio.
Tria qualsevol entre les 27 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Velle Cemiterio (30 parades)
Polvorin
Rua do Polvorin
Xardin Posio
Alameda
Juan XXIII
Parque San Lazaro
Parque San Lazaro
Curros Enriquez
Alfonso R. Castelao
Alfonso R. Castelao-Lagoas
A Lonia
Rua A Lonia Nº 12
Rua A Lonia Nº 34
Rua A Lonia-Cruzamento Oira
Estrada Velle-Fenosa
Fenosa
Cruzamento Batundeira
Aspanas
Campo Futbol
Monte de Nuno
Rua Velle Nº 49
Rua Velle-Cruzamento Outeiro
Rua Velle-Igrexa
Rua Velle-Fonte
Cruzamento Barroncas
Cruzamento Zais
Cruzamento Regoulfe
Cruzamento Touza
Cruzamento Cemiterio
Velle Cemiterio
Preguntes i respostes freqüents de 27
A quina hora comença a funcionar 27 bus?
27 bus comença a funcionar a les 07:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 27 bus?
27 bus deixa d'operar a les 15:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 27 bus?
Quan arriba la Velle Cemiterio bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Velle Cemiterio bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 27 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 27 bus parada més propera.
Urbanos de Ourense bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 27 (des de Polvorin), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 27 (Velle Cemiterio) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Urbanos de Ourense.
27 línia bus tarifa
Urbanos de Ourense 27 (Velle Cemiterio) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Urbanos de Ourense, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Urbanos de Ourense.
27 (Urbanos de Ourense)
La primera parada de la ruta 27 bus és Polvorin i la darrera parada és Velle Cemiterio. 27 (Velle Cemiterio) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 27 té 30 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 27 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Urbanos de Ourense rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 27 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 27 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 27 en temps real bus
Monitora la línia 27 (Velle Cemiterio) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 27 bus o una aplicació de seguiment Urbanos de Ourense bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Urbanos de Ourense o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Urbanos de Ourense i qualsevol bus, inclosa la línia 27, a Vigo
27 - Indicacions alternatives
Línies de Urbanos de Ourense a Vigo
- 11B - Vinteún - Cuartel/ Horaris
- 11A - Santa Mariña - Oira/ Horaris
- 10 - Cabeza de Vaca - Velle/ Horaris
- 26 - Chavasqueira - Residencia/ Horaris
- 6A - Estación de Autobuses Antiga - Residencia/ Horaris
- 25B - Moucho Bus: Estación de Autobuses (antiga) - Residencia/ Horaris
- 4 - Covadonga - Residencia - Berrocas/ Horaris
- 5 - Reza - Ceboliño/ Horaris
- 7 - Covadonga - Valenzá/ Horaris
- 9 - Mende - Curuxeiras/ Horaris
- 13A - Palmés - Residencia/ Horaris
- 23 - Xardín do Posío - Oira/ Horaris
- 15 - Santa Cruz - Parque de San Lázaro/ Horaris
- 33 - Quintela - Cumial/ Horaris
- 21 - 6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia/ Horaris
- 3 - Rairo - Quintela/ Horaris
- 6B - Estación de Autobuses Antiga - Couto - Residencia/ Horaris
- 22 - Cudeiro - Rairo/ Horaris
- 25A - Moucho Bus: Vinteún - Cuña/ Horaris