28 línia
Hospital Xeral
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo 28 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 28 bus (Hospital Xeral) té 12 parades, surt de Rúa do Areiro 93 i acaba a Rúa de Pizarro 7.
La previsió d'horari de 28 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 17:20. Dies operatius de la setmana: dissabte.
Tria qualsevol entre les 28 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Hospital Xeral (12 parades)
Rúa do Areiro 93
Subida Das Ánimas 31
Rúa da Cabalaría 153
Rúa da Cabalaría 91
Rúa da Cabalaría 67
Rúa da Cabalaría (Cruce Subida Ao Rosal Florido)
Avda. do Aeroporto 43
Rúa de Jenaro de La Fuente 29
Rúa de Jenaro de La Fuente 11
Rúa da Travesía de Vigo 7
Rúa de Pizarro 65
Rúa de Pizarro 7
Preguntes i respostes freqüents de 28
A quina hora comença a funcionar 28 bus?
28 bus comença a funcionar a les 17:20 els dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 28 bus?
28 bus deixa d'operar a les 17:20 els dissabte.
A quina hora arriba 28 bus?
Quan arriba la Hospital Xeral bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Hospital Xeral bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 28 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 28 bus parada més propera.
28 bus horari
28 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 17:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 17:20 | Sortida Única |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 28 (des de Rúa do Areiro 93), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 28 (Hospital Xeral) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo.
28 línia bus tarifa
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo 28 (Hospital Xeral) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo.
28 (Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo)
La primera parada de la ruta 28 bus és Rúa do Areiro 93 i la darrera parada és Rúa de Pizarro 7. 28 (Hospital Xeral) està operatiu durant dissabte.
Informació addicional: 28 té 12 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 15 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 28 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 28 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 28 en temps real bus
Monitora la línia 28 (Hospital Xeral) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 28 bus o una aplicació de seguiment Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo i qualsevol bus, inclosa la línia 28, a Vigo
28 - Indicacions alternatives
Línies de Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo a Vigo
- 4C - G. Espino - Coia/ Horaris
- 17 - Matamá (Balsa) – A Guía / Ríos/ Horaris
- 18A - Areal/Colón - Sárdoma/Pouleira/ Horaris
- 4A- - Coia-Poulo/ Horaris
- 15C - Universidade – Samil / Navia/ Horaris
- 15A - Cabral - Samil/ Horaris
- 4A. - Poulo-Aragón/ Horaris
- H - Navia - Bouzas - Hospital Alvaro Cunqueiro/ Horaris
- 25 - Pza. España – Sabaxáns / Caeiro/ Horaris
- C3 I - Bouzas/Coia - Encarnacióm (Pza. España)
- LZD - Citroen/ Horaris
- 13 - Teixugueiras – Hosp. Meixoeiro/ Horaris
- 5A - Navia-Trv. De Vigo/ Horaris
- 24 - Poulo – Estación FF.CC. (Guixar)/ Horaris
- 27 - Beade (C. Cultural) – Rabadeira/ Horaris
- 6 - Hosp. Alvaro Cunqueiro - Beade – Pza. España/ Horaris
- U1 - Lanzadera Pza. América – Universidad/ Horaris
- 29 - Fragoselo / S. Andrés – Pza. España/ Horaris
- U2 - Lanzadera Pza. De España – Universidad/ Horaris