285 línia
Coslada (San Fernando FF.CC.) - Velilla - Arganda del Rey
Interurbanos
Interurbanos 285 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 285 bus (Estación Ferrocarril - Est. San Fernando→Recinto Ferial - Camino De Alcalá) té 47 parades, surt de Estación Ferrocarril - Est. San Fernando i acaba a Recinto Ferial - Camino De Alcalá.
Tria qualsevol entre les 285 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Estación Ferrocarril - Est. San Fernando→Recinto Ferial - Camino De Alcalá (47 parades)
Estación Ferrocarril - Est. San Fernando
Av. San Pablo - B.º Estación
Av. San Pablo - Pza. Ntra. Sra. Los Ángeles
Av. San Pablo - Clínica
José Alix Alix - Av. Montserrat
Ventura De Argumosa - Residencia
Ventura De Argumosa - Nazario Calonge
Ctra. Mejorada - Enrique Tierno Galván
Ctra. Mejorada - Av. San Sebastián
Ctra. Mejorada - Est. Henares
Av. Martin Luther King - Igualdad
Ctra. M-206 - Palacio El Negralejo
Ctra. M-203 - Cruce Ctra. Cristo De Rivas
Ctra. M-203 - Viveros
Ctra. M-203 - Lavandería
Av. Europa - Concordia
Av. Europa - Ciudad De Lisboa
Miguel Hernández - Av. Europa
Av. Juan Gris - Miguel Hernández
Av. Juan Gris - Francisco De Goya
Castilla - Polígono Industrial
Duero - Castilla
Portugal - Av. Reja Grande
Ctra. M-208 - La Raya
Federico García Lorca - Mirlos
Olivar - Federico García Lorca
Olivar - Paz Camacho
Olivar - Instituto
Antonio Palacios - Mayor
Joselito - Saiz De Rueda
Dr. Enrique Alcorta - Venezuela
Av. Carpinteros - Pol. Ind. Miralrío
Ctra. M-300 - Brezo
Aparcamiento - Est. La Poveda
Ctra. M-300 - Puerto De Cotos
Gran Vía - Monte Potrero
Monte Potrero - Ibiza
Av. Cañal - Monte Potrero
Av. Cañal - Cabo De La Nao
Av. Madrid - Av. Finanzauto
Av. Madrid - C.º Del Valle
Av. Madrid - La Perla
Ctra. Loeches - Virgen De Guadalupe
Ctra. Loeches - Parque
Av. Andalucía - Dr. Escribano Ortiz
Av. Valencia - Recintos Feriales
Recinto Ferial - Camino De Alcalá
Preguntes i respostes freqüents de 285
A quina hora comença a funcionar 285 bus?
285 bus comença a funcionar a les 05:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 285 bus?
285 bus deixa d'operar a les 22:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 285 bus?
Quan arriba la Coslada (San Fernando FF.CC.) - Velilla - Arganda del Rey bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Coslada (San Fernando FF.CC.) - Velilla - Arganda del Rey bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 285 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 285 bus parada més propera.
Interurbanos 285 bus Mapa de ruta - Estación Ferrocarril - Est. San Fernando→Recinto Ferial - Camino De Alcalá
285 bus horari
285 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 05:50 - 22:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:50 - 22:10 | 61 - 94 |
dt. | 05:50 - 22:10 | 61 - 94 |
dc. | 05:50 - 22:10 | 61 - 94 |
dj. | 05:50 - 22:10 | 61 - 94 |
dv. | 05:50 - 22:10 | 61 - 94 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 285 (des de Estación Ferrocarril - Est. San Fernando), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 285 (Estación Ferrocarril - Est. San Fernando→Recinto Ferial - Camino De Alcalá) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
285 línia bus tarifa
Interurbanos 285 (Estación Ferrocarril - Est. San Fernando→Recinto Ferial - Camino De Alcalá) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
285 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 285 bus és Estación Ferrocarril - Est. San Fernando i la darrera parada és Recinto Ferial - Camino De Alcalá. 285 (Estación Ferrocarril - Est. San Fernando→Recinto Ferial - Camino De Alcalá) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 285 té 47 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 61 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 285 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 285 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 285 en temps real bus
Monitora la línia 285 (Estación Ferrocarril - Est. San Fernando→Recinto Ferial - Camino De Alcalá) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 285 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 285, a Madrid
Línies de Interurbanos a Madrid
- 251 - Torrejón - Valdeavero - Alcalá/ Horaris
- 631 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo/ Horaris
- 196 - Madrid (Plaza de Castilla) - La Acebeda/ Horaris
- 469 - Madrid (Plaza Elíptica) - Parla (Parla Este)/ Horaris
- 154C - Madrid (Plaza de Castilla) - S. S. de los Reyes (Avda. de los Quiñones)/ Horaris
- 432 - Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - Leganés/ Horaris
- 671 - Madrid (Moncloa) - Moralzarzal/ Horaris
- FS1 - Las Rozas (Centros Comerciales) - Valdemorillo/ Horaris
- 321 - Arganda (Hospital) - Villar del Olmo/ Horaris
- 191A - Buitrago - Braojos/ Horaris
- 610 - Torrelodones - Hoyo de Manzanares - Colmenar Viejo/ Horaris
- 350B - Arganda (Hospital) - Villarejo - Villamanrique de Tajo/ Horaris
- 527 - Móstoles (Estación FF.CC.) - Fuenlabrada (Urb. Loranca)/ Horaris
- 341 - Madrid (Conde de Casal) - Mejorada - Velilla/ Horaris
- 462 - Parla - Getafe/ Horaris
- 426 - Madrid (Legazpi) - Ciempozuelos/ Horaris
- N203 - Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada - S. Fernando - Velilla/Loeches/ Horaris
- 827 - Madrid (Canillejas) - Alcobendas - Universidad Autónoma - Tres Cantos/ Horaris
- 197B - Torrelaguna - El Berrueco - La Cabrera - Valdemanco/ Horaris
- 213 - Madrid (Canillejas) - Belvis/ Horaris