432 línia
Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - Leganés
Interurbanos
Interurbanos 432 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 432 bus (Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia→Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce) té 33 parades, surt de Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia i acaba a Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce.
Tria qualsevol entre les 432 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia→Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce (33 parades)
Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia
Av. Pinos - Pza. De La Inmaculada
Polvoranca - Ntra. Señora De Begoña
Ntra. Señora Almudena - Polvoranca
Santa Teresa - Estación
Av. Universidad - Santa Rosa
Av. Universidad - Policía Nacional
Av. Dr. Martín Vegue - Av. De La Mancha
Av. La Mancha - Parque Pablo Ruiz Picasso
Av. La Mancha - Parque Pablo Ruiz Picasso
Av. Rey Juan Carlos I - La Rioja
Av. Rey Juan Carlos I - Est. Julián Besteiro
Rioja - Av. Rey Juan Carlos I
Rioja - Alcudia
Rioja - Colegio
Av. Lengua Española - Instituto
Av. Europa - Centro De Salud
Av. Europa - Av. Alemania
Av. Alemania - Av. Francia
Av. Alemania - Colegio
Av. Bélgica - Biblioteca
C. C. Parquesur - Est. El Carrascal
Av. Gran Bretaña - Parque Los Cipreses
Domingo Párraga - Poligono Industrial
Domingo Párraga - Astillero
Villaverde Alto Cercanías
Av. Real De Pinto - Col. Butano
Av. Real De Pinto - Inem
Alcocer - Av. Real De Pinto
Alcocer - Paseo Talleres
Alcocer - Virgen Desamparados
Alcocer - Escoriaza
Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce
Preguntes i respostes freqüents de 432
A quina hora comença a funcionar 432 bus?
432 bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 432 bus?
432 bus deixa d'operar a les 23:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 432 bus?
Quan arriba la Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - Leganés bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - Leganés bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 432 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 432 bus parada més propera.
Interurbanos 432 bus Mapa de ruta - Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia→Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce
432 bus horari
432 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:00 - 23:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:00 - 23:00 | 35 |
dt. | 06:00 - 23:00 | 35 |
dc. | 06:00 - 23:00 | 35 |
dj. | 06:00 - 23:00 | 35 |
dv. | 06:00 - 23:00 | 35 |
ds. | 06:45 - 23:00 | 35 - 40 |
dg. | 06:45 - 23:00 | 35 - 40 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 432 (des de Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 432 (Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia→Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
432 línia bus tarifa
Interurbanos 432 (Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia→Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
432 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 432 bus és Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia i la darrera parada és Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce. 432 (Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia→Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 432 té 33 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 29 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 432 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 432 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 432 en temps real bus
Monitora la línia 432 (Av. Los Pinos - Centro De Salud Y Gerencia→Av. Andalucía - Villaverde Bajo Cruce) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 432 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 432, a Madrid
432 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- N904 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo/ Horaris
- 519 - Móstoles - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- 197E - Torrelaguna - Valdepiélagos - Talamanca/ Horaris
- 224 - Madrid (Avda. América) - Torrejón de Ardoz/ Horaris
- 156 - Madrid (Plaza de Castilla) - S. S. de los Reyes (P. I. Moscatelares)/ Horaris
- 667 - Majadahonda (Hospital) - San Lorenzo de El Escorial (por Galapagar)/ Horaris
- 580 - Majadahonda (Hospital) - Brunete/ Horaris
- N806 - Madrid (Atocha) - Parla/ Horaris
- 601 - Madrid (Moncloa) - El Pardo - Mingorrubio/ Horaris
- 416 - Valdemoro (Hosp.) - S. M. de la Vega - Titulcia - Colmenar de Oreja/ Horaris
- 822 - Madrid (Aeropuerto) - Coslada - San Fernando de Henares/ Horaris
- N604 - Madrid (Moncloa) - El Escorial - San Lorenzo de El Escorial/ Horaris
- SE72 - Hospital del Henares - Estación Coslada/ Horaris
- 645 - Madrid (Moncloa) - Robledo de Chavela - Cebreros/ Horaris
- 159 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas (Arroyo de la Vega)/ Horaris
- 561 - Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas/ Horaris
- 260 - Alcalá de Henares - Ambite - Orusco/ Horaris
- N802 - Madrid (Atocha) - Leganés (Vereda de los Estudiantes)/ Horaris
- 455 - Pinto - Getafe/ Horaris
- 422 - Madrid (Legazpi) - Valdemoro/ Horaris