30 línia
Puerto De La Cruz→Aeropuerto Norte
Titsa
Titsa 30 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 30 bus (Puerto De La Cruz→Aeropuerto Norte) té 14 parades, surt de Puerto De La Cruz i acaba a Aeropuerto Norte.
Tria qualsevol entre les 30 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Puerto De La Cruz→Aeropuerto Norte (14 parades)
Puerto De La Cruz
El Risco
Tucán
La Paz
Puente Del Botánico (T)
El Durazno
El Canario (T)
Enlace Orotava
La Quinta (T)
Cruce La Victoria (T)
Cruce La Matanza (T)
El Peñón (T)
Tacoronte (T)
Aeropuerto Norte
Preguntes i respostes freqüents de 30
A quina hora comença a funcionar 30 bus?
30 bus comença a funcionar a les 07:15 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 30 bus?
30 bus deixa d'operar a les 20:35 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 30 bus?
Quan arriba la Puerto De La Cruz→Aeropuerto Norte bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Puerto De La Cruz→Aeropuerto Norte bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 30 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 30 bus parada més propera.
30 bus horari
30 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 08:00 - 22:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:00 - 22:50 | 30 - 90 |
dt. | 08:00 - 22:50 | 30 - 90 |
dc. | 08:00 - 22:50 | 30 - 90 |
dj. | 08:00 - 22:50 | 30 - 90 |
dv. | 08:00 - 22:50 | 30 - 90 |
ds. | 07:15 - 20:35 | 45 - 100 |
dg. | 07:15 - 20:35 | 45 - 100 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 30 (des de Puerto De La Cruz), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 30 (Puerto De La Cruz→Aeropuerto Norte) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
30 línia bus tarifa
Titsa 30 (Puerto De La Cruz→Aeropuerto Norte) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
30 (Titsa)
La primera parada de la ruta 30 bus és Puerto De La Cruz i la darrera parada és Aeropuerto Norte. 30 (Puerto De La Cruz→Aeropuerto Norte) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 30 té 14 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 33 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 30 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 30 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 30 en temps real bus
Monitora la línia 30 (Puerto De La Cruz→Aeropuerto Norte) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 30 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 30, a Tenerife
30 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 347 - LA OROTAVA -> REALEJO ALTO - POR BENIJOS Y PALO BLANCO/ Horaris
- 921 - INTERCAMBIADOR ->AVENIDA REYES CATÓLICOS-> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 14 - SANTA CRUZ -> LA LAGUNA(POR LA CUESTA)/ Horaris
- 219 - INTERCAMBIADOR-> EL CARDONAL->TACO->SAN MATIAS/ Horaris
- 381 - PLAZA REYES CATÓLICOS- PUNTA BRAVA(LORO PARQUE)-LA LONGUERA/ Horaris
- 447 - LOS CRISTIANOS ->COSTA ADEJE ->EL CERCO ->ADEJE (LAS TORRES)/ Horaris
- 494 - GUÍA DE ISORA (C/ DEl CAMPO)-> LOS GIGANTES (POR PIEDRA HINCADA)/ Horaris
- 138 - SANTA CRUZ -> TABAIBA BAJA->POR RADAZUL/ Horaris
- 12 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL - POR ZONA CENTRO DE TACORONTE/ Horaris
- 56 - LA LAGUNA -> BCO.GRANDE->POR LLANO DEL MORO/ Horaris
- 948 - AZANOS - BENIJO/ Horaris
- 941 - INTERCAMBIADOR - URB. AÑAZA - ACORAN - BOCA CANGREJO/ Horaris
- 35 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR FASNIA Y ARICO/ Horaris
- 421 - VALLE SAN LORENZO -> CAMELLA -> CABO BLANCO -> IES LAS GALLETAS/ Horaris
- 972 - INTERCAMBIADOR - B. SALUD (CUESTA PIEDRA) (NOCTURNO)/ Horaris
- 903 - MUELLE NORTE - RAMBLAS - GARCÍA ESCÁMEZ - MORADITAS (PARTE BAJA)/ Horaris
- 462 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES - POR TAMAIMO/ Horaris
- 365 - BUENAVISTA -> MASCA/ Horaris
- 204 - INT.-P. DEL CRISTO-EL BRONCO-LOMO LARGO-EL RAYO-URB.AGUERE-TRINIDAD-INT./ Horaris
- 975 - SANTA CRUZ - LA GALLEGA (NOCTURNO)/ Horaris