30 línia
Aeropuerto Norte→Puerto De La Cruz
Titsa
Titsa 30 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 30 bus (Aeropuerto Norte→Puerto De La Cruz) té 15 parades, surt de Aeropuerto Norte i acaba a Puerto De La Cruz.
Tria qualsevol entre les 30 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Aeropuerto Norte→Puerto De La Cruz (15 parades)
Aeropuerto Norte
Tacoronte (T)
El Peñón (T)
Cruce La Matanza (T)
Cruce La Victoria (T)
La Quinta (T)
Enlace Orotava
El Canario (T)
El Durazno
Puente Del Botánico (T)
Jardín Botánico
La Paz
Tucán
El Risco
Puerto De La Cruz
Preguntes i respostes freqüents de 30
A quina hora comença a funcionar 30 bus?
30 bus comença a funcionar a les 07:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 30 bus?
30 bus deixa d'operar a les 21:15 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 30 bus?
Quan arriba la Aeropuerto Norte→Puerto De La Cruz bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Aeropuerto Norte→Puerto De La Cruz bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 30 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 30 bus parada més propera.
30 bus horari
30 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:30 - 23:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:30 - 23:20 | 30 - 90 |
dt. | 07:30 - 23:20 | 30 - 90 |
dc. | 07:30 - 23:20 | 30 - 90 |
dj. | 07:30 - 23:20 | 30 - 90 |
dv. | 07:30 - 23:20 | 30 - 90 |
ds. | 07:55 - 21:15 | 45 - 100 |
dg. | 07:55 - 21:15 | 45 - 100 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 30 (des de Aeropuerto Norte), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 30 (Aeropuerto Norte→Puerto De La Cruz) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
30 línia bus tarifa
Titsa 30 (Aeropuerto Norte→Puerto De La Cruz) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
30 (Titsa)
La primera parada de la ruta 30 bus és Aeropuerto Norte i la darrera parada és Puerto De La Cruz. 30 (Aeropuerto Norte→Puerto De La Cruz) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 30 té 15 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 32 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 30 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 30 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 30 en temps real bus
Monitora la línia 30 (Aeropuerto Norte→Puerto De La Cruz) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 30 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 30, a Tenerife
30 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 483 - COSTA ADEJE -> EL MÉDANO- POR LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 104 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ (POR TACORONTE)/ Horaris
- 376 - LAS DEHESAS-PLAYA DE EL RINCÓN-LAS DEHESAS/ Horaris
- 20 - SANTA CRUZ - AEROPUERTO NORTE/ Horaris
- 972 - INTERCAMBIADOR - B. SALUD (CUESTA PIEDRA) (NOCTURNO)/ Horaris
- 421 - VALLE SAN LORENZO -> CAMELLA -> CABO BLANCO -> IES LAS GALLETAS/ Horaris
- 106 - SANTA CRUZ -> ICOD DE LOS VINOS(express)/ Horaris
- 373 - LAS DEHESAS-LA FLORIDA-CAMINO POLO- LA PIEDAD-LAS DEHESAS/ Horaris
- 14 - SANTA CRUZ -> LA LAGUNA(POR LA CUESTA)/ Horaris
- 948 - AZANOS - BENIJO/ Horaris
- 224 - INTERCAMBIADOR-V.GUERRA-TEJINA POR EL BOQUERON-PTA. DEL HIDALGO/ Horaris
- 460 - ICOD DE LOS VINOS -> COSTA ADEJE - POR GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 232 - SANTA CRUZ -> EL CARDONAL-LA GALLEGA/ Horaris
- 941 - INTERCAMBIADOR - URB. AÑAZA - ACORAN - BOCA CANGREJO/ Horaris
- 273 - INTERCAMBIADOR -> CRUZ DEL CARMEN ->POR LAS MERCEDES/ Horaris
- 103 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ(POR EL BOTÁNICO)/ Horaris
- 486 - GRANADILLA -> SAN MIGUEL -> ALDEA BLANCA -> LAS CHAFIRAS -> EL FRAILE/ Horaris
- 274 - INTERCAMBIADOR -> EL BATÁN ->POR LAS MERCEDES/ Horaris
- 911 - MUELLE NORTE - RAMBLAS - CRUZ DEL SEÑOR - BARRIO DE LA SALUD - CUESTA PIEDRA/ Horaris