313 línia
Madrid (Conde de Casal) - Valdilecha
Interurbanos
Interurbanos 313 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 313 bus (Av. Mediterráneo - Conde Casal→Alcalá - Mayor) té 22 parades, surt de Av. Mediterráneo - Conde Casal i acaba a Alcalá - Mayor.
Tria qualsevol entre les 313 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Av. Mediterráneo - Conde Casal→Alcalá - Mayor (22 parades)
Av. Mediterráneo - Conde Casal
Ctra. A-3 - Valdemingómez
Ctra. A-3 - Est. Rivas Vaciamadrid
Ctra. A-3 - Puente De Arganda
Ronda Sur - Hospital Del Sureste
Praga - Pza. Bratislava
Av. Roma - Av. Haya
Av. Lisboa - Pza. Estocolmo
Av. Ejército - Pol. Ind. San Sebastián
Av. Ejército - Vereda Del Melero
Av. Ejército - Pza. Bienvenida
Ctra. Loeches - Zoco
Ctra. Loeches - Dr. Escribano Ortiz
Av. Valdearganda - Pza. Progreso
Av. Alcalá De Henares - Urb. Los Villares
Ctra. M-209 - Urb. Montehermoso
Ctra. M-209 - Barrio De La Virgen
Pza. Mayor - Ayuntamiento
Gta. San Sebastián - Av. Arganda
Ctra. Villar Del Olmo - Piscina Municipal
Alcalá - Espino
Alcalá - Mayor
Preguntes i respostes freqüents de 313
A quina hora comença a funcionar 313 bus?
313 bus comença a funcionar a les 07:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 313 bus?
313 bus deixa d'operar a les 21:30 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 313 bus?
Quan arriba la Madrid (Conde de Casal) - Valdilecha Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Conde de Casal) - Valdilecha Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 313 (Av. Mediterráneo - Conde Casal→Alcalá - Mayor) bus?
La tarifa de Madrid (Conde de Casal) - Valdilecha (Av. Mediterráneo - Conde Casal→Alcalá - Mayor) bus és de €1.30 - €5.10.
Hi ha un 313 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 313 bus parada més propera.
313 bus horari
313 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:00 - 22:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:00 - 22:30 | 15 - 60 |
dt. | 07:00 - 22:30 | 15 - 60 |
dc. | 07:00 - 22:30 | 15 - 60 |
dj. | 07:00 - 22:30 | 15 - 60 |
dv. | 07:00 - 22:30 | 15 - 60 |
ds. | 08:30 - 21:30 | 60 - 180 |
dg. | 08:30 - 21:30 | 60 - 180 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 313 (des de Av. Mediterráneo - Conde Casal), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 313 (Av. Mediterráneo - Conde Casal→Alcalá - Mayor) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
313 línia bus tarifa
Interurbanos 313 (Av. Mediterráneo - Conde Casal→Alcalá - Mayor) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €5.10. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
313 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 313 bus és Av. Mediterráneo - Conde Casal i la darrera parada és Alcalá - Mayor. 313 (Av. Mediterráneo - Conde Casal→Alcalá - Mayor) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 313 té 22 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 47 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 313 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 313 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 313 en temps real Bus
Monitora la línia 313 (Av. Mediterráneo - Conde Casal→Alcalá - Mayor) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 313 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 313, a Madrid
313 - Indicacions alternatives
- 313 - Alcalá - Miguel De Cervantes→Av. Mediterráneo - Conde Casal / Horaris
- 313 - Alcalá - Miguel De Cervantes→Ctra. Loeches - Parque / Horaris
- 313 - Alcalá - Miguel De Cervantes→Reyes Magos - Instituto / Horaris
- 313 - Alcalá - Miguel De Cervantes→Ronda Sur - Hospital Del Sureste / Horaris
- 313 - Av. Mediterráneo - Conde Casal→Av. Ejército - Pza. Bienvenida / Horaris
- 313 - Ctra. Loeches - Zoco→Alcalá - Mayor / Horaris
- 313 - Ctra. Villar Del Olmo - Los Altos→Ronda Sur - Hospital Del Sureste / Horaris
- 313 - P.º Estación - Est. Arganda Del Rey→Av. Mediterráneo - Conde Casal / Horaris
- 313 - Reyes Magos - Instituto→Alcalá - Mayor / Horaris
Línies de Interurbanos a Madrid
- 468 - Getafe - Griñón/Casarrubuelos/Serranillos/ Horaris
- 631 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo/ Horaris
- 629 - Madrid (Moncloa) - Las Rozas (Parque Empresarial)/ Horaris
- 487 - Madrid (Aluche) - Leganés (San Nicasio)/ Horaris
- 469 - Madrid (Plaza Elíptica) - Parla (Parla Este)/ Horaris
- 350A - Arganda (Hospital) - Estremera/ Horaris
- 658A - Madrid (Moncloa) - Pozuelo (C. C. LaFinca)/ Horaris
- 447 - Madrid (Legazpi) - Getafe (Hospital)/ Horaris
- 197D - Torrelaguna - El Vellón - El Molar/ Horaris
- 547 - Madrid (Príncipe Pío) - V. del Prado - Almorox - Aldea en Cabo/ Horaris
- 659 - Madrid (Moncloa) - Univ. Fco. de Vitoria - El Pinar del Plantío/ Horaris
- 714 - Madrid (Plaza de Castilla) - Univ. Autónoma - Univ. Comillas/ Horaris
- 692SE - Los Molinos - Cercedilla - Valdesquí/ Horaris
- 635 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (Colonia) - La Navata - Galapagar/ Horaris
- 722 - Madrid (Plaza de Castilla) - Colmenar Viejo (Navallar)/ Horaris
- 680 - Collado Villalba (Hospital) - Cercedilla/ Horaris
- 535 - Alcorcón (Alcorcón Central) - Urb. Calypo Fado/ Horaris
- 514 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (por Los Castillos)/ Horaris
- 197 - Madrid (Plaza de Castilla) - Torrelaguna/Uceda/ Horaris
- 687 - Madrid (Moncloa) - Collado Villalba/ Horaris