33 línia
Av. Andalucía - Cerrado De Calderón
EMT Malaga
EMT Malaga 33 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 33 bus (Avda. Andalucía→La Cerrajera) té 23 parades, surt de Avda. Andalucía i acaba a La Cerrajera.
Tria qualsevol entre les 33 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Avda. Andalucía→La Cerrajera (23 parades)
Avda. Andalucía
Alameda Principal - Sur
Paseo Del Parque - Plaza de La Marina
Paseo Del Parque - Ayuntamiento
Paseo de Reding - Plaza de Toros
Paseo de Reding - Hotel Miramar
Paseo de Sancha - La Caleta
Paseo de Sancha - Monte Sancha
Avda. Pintor J. Sorolla - El Limonar
Avda. Pintor J. Sorolla - Miramar
Avda. Pintor J. Sorolla - Bellavista
Avda. Pintor J. Sorolla - El Morlaco
Avda. Juan Sebastian Elcano - Cerrado Calderón
Paseo Cerrado Calderón - C. Comercial
Flamencos
Flamencos - Colegio
Flamencos - Liceo Francés
Flamencos - Conejera
Flamencos - Arce
Matagallo - Meridiana
Matagallo
Matagallo - Macizo Central
La Cerrajera
Preguntes i respostes freqüents de 33
A quina hora comença a funcionar 33 bus?
33 bus comença a funcionar a les 07:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 33 bus?
33 bus deixa d'operar a les 21:30 els diumenge.
A quina hora arriba 33 bus?
Quan arriba la Av. Andalucía - Cerrado De Calderón Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Av. Andalucía - Cerrado De Calderón Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 33 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 33 bus parada més propera.
33 bus horari
33 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:00 - 21:32
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:00 - 21:32 | 17 - 41 |
dt. | 07:00 - 21:32 | 17 - 41 |
dc. | 07:00 - 21:32 | 17 - 41 |
dj. | 07:00 - 21:32 | 17 - 41 |
dv. | 07:00 - 21:32 | 17 - 41 |
ds. | 07:30 - 22:00 | 60 - 73 |
dg. | 08:30 - 21:30 | 63 - 67 |
EMT Malaga bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 33 (des de Avda. Andalucía), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 33 (Avda. Andalucía→La Cerrajera) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT Malaga.
33 línia bus tarifa
EMT Malaga 33 (Avda. Andalucía→La Cerrajera) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT Malaga, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT Malaga.
33 (EMT Malaga)
La primera parada de la ruta 33 bus és Avda. Andalucía i la darrera parada és La Cerrajera. 33 (Avda. Andalucía→La Cerrajera) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 33 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT Malaga rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Malaga i t'ajuda a trobar el 33 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 33 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 33 en temps real Bus
Monitora la línia 33 (Avda. Andalucía→La Cerrajera) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 33 bus o una aplicació de seguiment EMT Malaga bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT Malaga o com a planificador de viatges per a Metro, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Malaga. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT Malaga i qualsevol bus, inclosa la línia 33, a Malaga
33 - Indicacions alternatives
Línies de EMT Malaga a Malaga
- C1 - Martínez De La Rosa - Paseo Del Parque/ Horaris
- 2 - Alameda Principal - Ciudad Jardín/ Horaris
- 23 - Paseo Del Parque - El Consul - Parque Cementerio/ Horaris
- 3 - Puerta Blanca - Alameda Principal - El Palo (Olias)/ Horaris
- C6 - Circular 6 - La Milagrosa/ Horaris
- 22 - Avda. De Moliere - Tiro De Pichón - Universidad/ Horaris
- 36 - Av. Andalucía - Conde Ureña/ Horaris
- 14 - Paseo De La Farola - Carranque - Teatinos/ Horaris
- N4 - Alameda Principal - Guadalmar - Parque De Ocio/ Horaris
- 38 - Paseo Del Parque - Granja Suárez - San Alberto/ Horaris
- 18 - Ciudad Jardín - Teatinos/ Horaris
- 29 - Jarazmín - El Palo - Jarazmín/ Horaris
- 30 - Alameda Principal - Mangas Verdes/ Horaris
- C3 - Parque Clavero/ Horaris
- 8 - El Palo - Colonia Santa Inés - Clínico/ Horaris
- 15 - Virreina - Carlos Haya - Santa Paula/ Horaris
- N2 - Plaza De La Marina (Circular)/ Horaris
- 5 - Alameda Principal - Guadalmar - Parque De Ocio/ Horaris
- 19 - Paseo Del Parque - Campanillas - Maqueda (Por O. Gasset)/ Horaris