קו 368
אשדוד←באר שבע
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 368 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 368 (אשדוד←באר שבע) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 368 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←באר שבע (29 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
בני ברית
המייסדים
ביה''ח אסותא
שדרות מנחם בגין/שדרות משה סנה
צומת עד הלום/כביש 4
מסעף אמונים
צומת אשכולות
צומת ברכיה
צומת ברכיה/משען
צומת גבעתי
צומת שדה יואב
צומת נהורה/עוצם
צומת יד נתן
צומת רווחה
מחנה פלוגות
צומת פלוגות למזרח
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
שד. לכיש/שד. גת
ת. מרכזית קרית גת/רציפים
שדרות העצמאות/משעול הדובדבן
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
מלכי ישראל/אדוריים
צומת איתן
צומת דבירה
מרכז אורן/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
עיריית באר שבע/יצחק רגר
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 368
מתי מתחיל לפעול קו 368?
קו 368 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 368 מפסיק לעבוד?
קו 368 מפסיק לפעול ב-07:00 בשישי
מתי מגיע קו 368?
כדי לראות מתי קו אשדוד←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 368 (אשדוד←באר שבע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←באר שבע (אשדוד←באר שבע) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 368 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 368 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 368 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 368 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 368
קו 368 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:45 - 17:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 17:15 | 15 - 210 |
ב׳ | 05:45 - 17:15 | 15 - 195 |
ג׳ | 07:15 - 17:15 | 45 |
ד׳ | 05:45 - 17:15 | 15 - 210 |
ה׳ | 05:45 - 17:15 | 15 - 210 |
ו׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 18:30 - 22:15 | 15 - 95 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל368 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 368 (אשדוד←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 368
תעריף הנסיעה ב368 (אשדוד←באר שבע) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
368 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 368 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 368 (אשדוד←באר שבע) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 368. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 368.
מעקב אחר קו האוטובוס 368 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 368 (אשדוד←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 368 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 368 ב-ישראל
368 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 55 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-2#/ לוח זמנים
- 605 - דרך רזיאל/הרב ריינס-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 577 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 615 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 16 - דפנה/התדהר-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 349 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 138 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 37 - בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-2#
- 30 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 17 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->נירית/מירון-נירית-2#/ לוח זמנים
- 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 36 - תיכון אורט-ביר הדאג'<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 468 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 87 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->העצמאות/בן גוריון-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 10 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים