392 línia
Erjos (T)→Estación Icod (T)
Titsa
Titsa 392 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 392 bus (Erjos (T)→Estación Icod (T)) té 29 parades, surt de Erjos (T) i acaba a Estación Icod (T).
Tria qualsevol entre les 392 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Erjos (T)→Estación Icod (T) (29 parades)
Erjos (T)
Los Malecones
Pedro Morales
Ruigomez (T)
Oriente
La Calzada
Rosa Vieja
Manuel Jiménez
Las Castras
Barrio Nuevo
Iglesia Cruz Grande
Correos (T)
El Tanque
La Galeria
La Higuera
Mirador De Garachico
Tanque Bajo
Casa Del Marqués
La Culata (T)
Colegio Los Barros
Genovés
Los Palos
La Casilla
La Vega (T)
Las Canales
Canalitas
Matadero
Centro De Salud Icod
Estación Icod (T)
Preguntes i respostes freqüents de 392
A quina hora comença a funcionar 392 bus?
392 bus comença a funcionar a les 06:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 392 bus?
392 bus deixa d'operar a les 15:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 392 bus?
Quan arriba la Erjos (T)→Estación Icod (T) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Erjos (T)→Estación Icod (T) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 392 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 392 bus parada més propera.
392 bus horari
392 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 06:40 - 15:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:40 - 15:15 | 515 |
dt. | 06:40 - 15:15 | 515 |
dc. | 06:40 - 15:15 | 515 |
dj. | 06:40 - 15:15 | 515 |
dv. | 06:40 - 15:15 | 515 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 392 (des de Erjos (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 392 (Erjos (T)→Estación Icod (T)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
392 línia bus tarifa
Titsa 392 (Erjos (T)→Estación Icod (T)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
392 (Titsa)
La primera parada de la ruta 392 bus és Erjos (T) i la darrera parada és Estación Icod (T). 392 (Erjos (T)→Estación Icod (T)) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 392 té 29 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 31 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 392 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 392 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 392 en temps real bus
Monitora la línia 392 (Erjos (T)→Estación Icod (T)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 392 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 392, a Tenerife
392 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 347 - LA OROTAVA -> REALEJO ALTO - POR BENIJOS Y PALO BLANCO/ Horaris
- 108 - SANTA CRUZ - OROTAVA - REALEJOS/ Horaris
- 390 - PUERTO DE LA CRUZ -> REALEJO ALTO - POR LA MONTAÑA/ Horaris
- 238 - SANTA CRUZ -> SAN MATIAS - POR CHAMBERÍ/ Horaris
- 490 - GUÍA DE ISORA-VERA DE ERQUES POR TEJINA DE GUÍA/ Horaris
- 32 - FASNIA->PUNTA PRIETA -> LA SOMBRERA/ Horaris
- 355 - BUENAVISTA -> MASCA -> VALLE SANTIAGO/ Horaris
- 920 - INTERCAMBIADOR - PLAZA DE ESPAÑA - LA MARINA - RAMBLAS - REYES CATÓLICOS-TRES DE MAYO- INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 271 - INTERCAMBIADOR -> EL CAMINO-> CRUZ DE ÁLAMOS-> LAS MERCEDES/ Horaris
- 342 - COSTA ADEJE ->CAÑADAS DEL TEIDE-> EL PORTILLO/ Horaris
- 919 - INTERCAMBIADOR - B. LA SALUD - CUESTA PIEDRA(POR VIA BCO.DE SANTOS)/ Horaris
- 376 - LAS DEHESAS-PLAYA DE EL RINCÓN-LAS DEHESAS/ Horaris
- 383 - PUERTO DE LA CRUZ -> LA VERA - POR LAS ARENAS/ Horaris
- 51 - < > 57 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 126 - CANDELARIA - GUAJARA(UNIVERSIDAD) - H.U. LA CANDELARIA - INTERCAMBIADOR SC/ Horaris
- 462 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES - POR TAMAIMO/ Horaris
- 412 - GRANADILLA -> ROTONDA TF-1 SAN ISIDRO/ Horaris
- 121 - GÜIMAR->ARAFO->POLÍGONO DE GÜIMAR->CANDELARIA/ Horaris
- 935 - INTERCAMBIADOR SANTA CRUZ - URB. AÑAZA - ALISIOS - STA. MARIA DEL MAR/ Horaris
- 273 - INTERCAMBIADOR -> CRUZ DEL CARMEN ->POR LAS MERCEDES/ Horaris