42 línia
Plaza de Castilla - Barrio de Peñagrande
EMT
EMT 42 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 42 bus (Bº Peñagrande) té 22 parades, surt de Intercambiador De Plaza De Castilla i acaba a López Ibor - Joaquín Lorenzo.
Tria qualsevol entre les 42 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Bº Peñagrande (22 parades)
Intercambiador De Plaza De Castilla
Plaza Castilla
Avenida De Asturias - Cañaveral
Metro La Ventilla
Avenida De Asturias - Pinos Baja
Sinesio Delgado - Ginzo De Limia
Sinesio Delgado - Ribadavia
Ribadavia
Ribadavia - Chantada
Betanzos - Chantada
Betanzos - Fernández Almagro
Betanzos - La Bañeza
La Bañeza - Ponferrada
Metro Peñagrande
La Bañeza - Cándido Mateos
Chantada - Cándido Mateos
César Manrique - Chantada
César Manrique - La Cabrera
Joaquín Lorenzo - Isla Malaita
Joaquín Lorenzo - Doctor Castroviejo
Joaquín Lorenzo - Avenida Ilustración
López Ibor - Joaquín Lorenzo
Preguntes i respostes freqüents de 42
A quina hora comença a funcionar 42 bus?
42 bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 42 bus?
42 bus deixa d'operar a les 23:45 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 42 bus?
Quan arriba la Plaza de Castilla - Barrio de Peñagrande bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza de Castilla - Barrio de Peñagrande bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 42 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 42 bus parada més propera.
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 42 (des de Intercambiador De Plaza De Castilla), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 42 (Bº Peñagrande) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
42 línia bus tarifa
EMT 42 (Bº Peñagrande) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
42 (EMT)
La primera parada de la ruta 42 bus és Intercambiador De Plaza De Castilla i la darrera parada és López Ibor - Joaquín Lorenzo. 42 (Bº Peñagrande) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 42 té 22 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 31 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 42 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 42 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 42 en temps real bus
Monitora la línia 42 (Bº Peñagrande) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 42 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 42, a Madrid
42 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 20 - Puerta del Sol/sevilla - Pavones/ Horaris
- NC1 - Cuatro Caminos - Estacion de Atocha/ Horaris
- N3 - Plaza de Cibeles - Feria de Madrid/ Horaris
- 77 - Plaza de Ciudad Lineal - Colonia Fin de Semana/ Horaris
- 124 - Glorieta de Cuatro Caminos - Lacoma/ Horaris
- 11 - Marques de Viana - Barrio Blanco/ Horaris
- 71 - Plaza de Manuel Becerra - Puerta de Arganda/ Horaris
- 173 - Plaza de Castilla - Sanchinarro/ Horaris
- 57 - Estacion de Atocha - Alto del Arenal/ Horaris
- C1 - Circular 1 -/ Horaris
- M1 - Puerta del Sol/sevilla - Glorieta de Embajadores/ Horaris
- 6 - Plaza de Jacinto Benavente - Orcasitas/ Horaris
- 31 - Plaza Mayor - Aluche/ Horaris
- 10 - Plaza de Cibeles - Palomeras/ Horaris
- 133 - Plaza del Callao - Mirasierra/ Horaris
- 135 - Plaza de Castilla - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- C03 - Puerta de Toledo - Argüelles/ Horaris
- 130 - Villaverde Alto - Vicalvaro/ Horaris
- 48 - Plaza de Manuel Becerra - Barrio de Canillejas/ Horaris
- BR1 - Valdebebas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris