21 línia
Paseo del Pintor Rosales - Barrio el Salvador
EMT
EMT 21 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 21 bus (El Salvador) té 35 parades, surt de Pintor Rosales i acaba a El Salvador.
Tria qualsevol entre les 21 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: El Salvador (35 parades)
Pintor Rosales
Marqués De Urquijo - Teleférico
Marqués De Urquijo
Argüelles
Alberto Aguilera - Galileo
Metro San Bernardo
Bilbao
Sagasta
Alonso Martínez
Metro Colón
Colón
Goya - Velázquez
Goya - Príncipe De Vergara
Felipe II
Alcalá - Goya
Alcalá - Hermosilla
Alcalá - Manuel Becerra
Alcalá - Parque Bomberos
Alcalá - Bocángel
Ventas
Puente Calero
Avenida Donostiarra
José Banús
Virgen De Lluc - José Banús
Virgen De Lluc - José Del Hierro
Virgen De Lluc - Argentina
José Del Hierro - Polideportivo
Virgen Del Sagrario - Virgen Del Castañar
Juan Pérez De Zúñiga - Torrelaguna
Fernández Caro - Francisco Luján
Fernández Caro - Agastia
Arturo Soria - Juan Pérez De Zúñiga
Arturo Soria - Pilar Cavero
Arturo Soria - Josefa Valcárcel
El Salvador
Preguntes i respostes freqüents de 21
A quina hora comença a funcionar 21 bus?
21 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 21 bus?
21 bus deixa d'operar a les 23:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 21 bus?
Quan arriba la Paseo del Pintor Rosales - Barrio el Salvador bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Paseo del Pintor Rosales - Barrio el Salvador bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 21 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 21 bus parada més propera.
21 bus horari
21 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 23:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 23:30 | 5 - 8 |
dt. | 06:30 - 23:30 | 5 - 8 |
dc. | 06:30 - 23:30 | 5 - 8 |
dj. | 06:30 - 23:30 | 5 - 8 |
dv. | 06:30 - 23:30 | 5 - 8 |
ds. | 06:30 - 23:30 | 7 - 10 |
dg. | 07:30 - 23:30 | 10 - 12 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 21 (des de Pintor Rosales), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 21 (El Salvador) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
21 línia bus tarifa
EMT 21 (El Salvador) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
21 (EMT)
La primera parada de la ruta 21 bus és Pintor Rosales i la darrera parada és El Salvador. 21 (El Salvador) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 21 té 35 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 53 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 21 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 21 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 21 en temps real bus
Monitora la línia 21 (El Salvador) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 21 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 21, a Madrid
21 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- E - Plaza del Conde de Casal - Sierra de Guadalupe/ Horaris
- NC1 - Cuatro Caminos - Estacion de Atocha/ Horaris
- 103 - Estacion el Pozo - Ecobulevar/ Horaris
- 30 - Avenida de Felipe II - Pavones/ Horaris
- 32 - Plaza de Jacinto Benavente - Pavones/ Horaris
- 33 - Principe Pio - Casa de Campo/ Horaris
- E4 - Avenida de Felipe II - Valdebernardo/ Horaris
- T41 - Villaverde Alto - Poligono Industrial la Resina/ Horaris
- 121 - Campamento - Hospital 12 de Octubre/ Horaris
- 156 - Plaza de Manuel Becerra - Plaza de Legazpi/ Horaris
- 11 - Marques de Viana - Barrio Blanco/ Horaris
- 174 - Plaza de Castilla - Valdebebas/ Horaris
- 52 - Puerta del Sol/sevilla - Santamarca/ Horaris
- 51 - Puerta del Sol/sevilla - Plaza del Peru/ Horaris
- 6 - Plaza de Jacinto Benavente - Orcasitas/ Horaris
- 45 - Plaza de Legazpi - Avenida Reina Victoria/ Horaris
- 175 - Plaza de Castilla - las Tablas Norte/ Horaris
- 148 - Plaza del Callao - Puente de Vallecas/ Horaris
- 24 - Estacion de Atocha - Pozo del Tio Raimundo/ Horaris
- 9 - Puerta del Sol/sevilla - Hortaleza/ Horaris