428 línia
Getafe - Valdemoro
Interurbanos
Interurbanos 428 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 428 bus (Glorieta A-42 - Hospital De Getafe→Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia) té 43 parades, surt de Glorieta A-42 - Hospital De Getafe i acaba a Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia.
Tria qualsevol entre les 428 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Glorieta A-42 - Hospital De Getafe→Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia (43 parades)
Glorieta A-42 - Hospital De Getafe
Leganés - Batres
Ferrocarril - Est. Getafe Centro
P.º De La Estación - Francisco Pizarro
P.º Estación - Magallanes
Madrid - Pza. Victoria Kent
Madrid - Universidad
Av. Juan De La Cierva - Pza. San Sebastián
Av. Juan De La Cierva - Pza. Las Heras
Av. Juan De La Cierva - Hospital De San José
P.º John Lennon - Est. Getafe Industrial
P.º John Lennon - Diesel
Ctra. A-4 - Pol. Ind. San Marcos
Río Bembézar - Río Chanza
Río Odiel - Bembézar
Río Almanzora - Río Guadalete
Nassica - Centro Comercial
Nassica - Centro Outlet
Coto De Doñana - Serranía De Ronda
Coto De Doñana - Sierra Morena
Sierra Nevada - Doñana
P.º De Las Artes - Av. Juan Pablo II
P.º De Las Artes - Pablo Gargallo
Pza. David Martín - Centro De Salud
Av. Europa - Reino Unido
Cataluña - Aragón
Av. Isabel La Católica - Fernando Católico
Av. Isabel La Católica - Polideportivo
Pza. Jaime Meric - Cristo
Cañada Real De Toledo - Pza. Las Mercedes
Cañada Real De Toledo - Méjico
Av. Andalucía - Pol. Ind. Albresa
Av. Andalucía - Polígono Ind. Albresa
San Vicente De Paúl - Doctor Fleming
San Vicente De Paúl - Tenerías
Negritas - Río Guadalquivir
Pío Baroja - Miguel Hernández
Gta. José M.ª Pemán - Antonio Van De Pere
José María Pemán - Emilia Pardo Bazán
Av. España - Libertad
Agustina De Aragón - Supermercado
Rosalía De Castro - Gta. Eulalia Abaitua
Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia
Preguntes i respostes freqüents de 428
A quina hora comença a funcionar 428 bus?
428 bus comença a funcionar a les 07:10 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 428 bus?
428 bus deixa d'operar a les 00:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 428 bus?
Quan arriba la Getafe - Valdemoro bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Getafe - Valdemoro bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 428 (Glorieta A-42 - Hospital De Getafe→Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia) bus?
La tarifa de Getafe - Valdemoro (Glorieta A-42 - Hospital De Getafe→Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia) bus és de €1.30 - €2.60.
Hi ha un 428 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 428 bus parada més propera.
Interurbanos 428 bus Mapa de ruta - Glorieta A-42 - Hospital De Getafe→Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia
428 bus horari
428 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:10 - 00:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:10 - 00:10 | 30 |
dt. | 07:10 - 00:10 | 30 |
dc. | 07:10 - 00:10 | 30 |
dj. | 07:10 - 00:10 | 30 |
dv. | 07:10 - 00:10 | 30 |
ds. | 07:10 - 00:40 | 35 |
dg. | 07:10 - 00:40 | 35 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 428 (des de Glorieta A-42 - Hospital De Getafe), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 428 (Glorieta A-42 - Hospital De Getafe→Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
428 línia bus tarifa
Interurbanos 428 (Glorieta A-42 - Hospital De Getafe→Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.60. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
428 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 428 bus és Glorieta A-42 - Hospital De Getafe i la darrera parada és Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia. 428 (Glorieta A-42 - Hospital De Getafe→Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 428 té 43 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 51 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 428 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 428 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 428 en temps real bus
Monitora la línia 428 (Glorieta A-42 - Hospital De Getafe→Av. Reyes Católicos - Pedro De Valdivia) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 428 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 428, a Madrid
428 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- N604 - Madrid (Moncloa) - El Escorial - San Lorenzo de El Escorial/ Horaris
- 566 - Boadilla del Monte - Pozuelo de Alarcón/ Horaris
- 725 - Madrid (Plaza de Castilla) - Miraflores - Bustarviejo - Valdemanco/ Horaris
- 491 - Madrid (Aluche) - Fuenlabrada (B.º Naranjo)/ Horaris
- 191A - Buitrago - Braojos/ Horaris
- 671 - Madrid (Moncloa) - Moralzarzal/ Horaris
- 654 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Urb. Los Satélites)/ Horaris
- 721 - Madrid (Plaza de Castilla) - Colmenar Viejo/ Horaris
- 534 - Madrid (Príncipe Pío) - Urb. Parque Coimbra - Xanadú/ Horaris
- N504 - Madrid (Príncipe Pío) - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- 669 - San Lorenzo de El Escorial - Villanueva de la Cañada/ Horaris
- 320 - Arganda del Rey - Alcalá de Henares/ Horaris
- 430 - Aranjuez - Villarejo de Salvanés/ Horaris
- 195A - Circular Buitrago - Gargantilla (por Lozoyuela)/ Horaris
- 212 - Madrid (Canillejas) - Paracuellos (Miramadrid)/ Horaris
- 255 - Valdeavero - Camarma de Esteruelas - Alcalá de Henares/ Horaris
- 696 - Collado Villalba (Hospital) - Navacerrada/ Horaris
- 252 - Torrejón - Daganzo - Alcalá/ Horaris
- 612 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones/ Horaris
- 481 - Madrid (Oporto) - Leganés (Parquesur - Hospital)/ Horaris