442 línia
Madrid (Plaza Elíptica) - Getafe (Juan de la Cierva)
Interurbanos
Interurbanos 442 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 442 bus (Av. Ciudades - Parque) té 11 parades, surt de Vía Lusitana - Plaza Elíptica i acaba a Av. Ciudades - Parque.
Tria qualsevol entre les 442 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Av. Ciudades - Parque (11 parades)
Vía Lusitana - Plaza Elíptica
Tanatorio Sur
Ctra. A-42 - Pol. Ind. Prado Overa
Av. Ciudades - Centro Cívico
Av. España - Av. Ciudades
Av. España - Est. Juan De La Cierva
Av. Los Ángeles - Pza. España
Av. Aragón - Av. Los Ángeles
Av. Aragón - Huesca
Av. Aragón - Albacete
Av. Ciudades - Parque
Preguntes i respostes freqüents de 442
A quina hora comença a funcionar 442 bus?
442 bus comença a funcionar a les 00:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 442 bus?
442 bus deixa d'operar a les 23:59 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 442 bus?
Quan arriba la Madrid (Plaza Elíptica) - Getafe (Juan de la Cierva) Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Plaza Elíptica) - Getafe (Juan de la Cierva) Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 442 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 442 bus parada més propera.
442 bus horari
442 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 00:30 - 23:59
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 00:30 - 23:59 | 10 |
dt. | 00:30 - 23:59 | 10 |
dc. | 00:30 - 23:59 | 10 |
dj. | 00:30 - 23:59 | 10 |
dv. | 00:30 - 23:59 | 10 |
ds. | 00:30 - 23:59 | 15 - 16 |
dg. | 00:30 - 23:59 | 15 - 16 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 442 (des de Vía Lusitana - Plaza Elíptica), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 442 (Av. Ciudades - Parque) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
442 línia bus tarifa
Interurbanos 442 (Av. Ciudades - Parque) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
442 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 442 bus és Vía Lusitana - Plaza Elíptica i la darrera parada és Av. Ciudades - Parque. 442 (Av. Ciudades - Parque) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 442 té 11 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 14 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 442 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 442 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 442 en temps real Bus
Monitora la línia 442 (Av. Ciudades - Parque) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 442 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 442, a Madrid
442 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- 350C - Arganda (Hospital) - Belmonte/ Horaris
- 154C - Madrid (Plaza de Castilla) - S. S. de los Reyes (Avda. de los Quiñones)/ Horaris
- 153 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas - Rosa Luxemburgo/ Horaris
- 339 - Madrid (Conde de Casal) - Valdemingómez/ Horaris
- 561B - Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas (por Av. Guadarrama)/ Horaris
- 336 - Madrid (Conde de Casal) - Morata de Tajuña/ Horaris
- FS2 - Torrelaguna - Alcalá de Henares/ Horaris
- 652 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Carril del Tejar)/ Horaris
- 682 - Madrid (Moncloa) - Villalba - Guadarrama/ Horaris
- 464 - Madrid (Plaza Elíptica) - Parla - Yunclillos/ Horaris
- 669 - San Lorenzo de El Escorial - Villanueva de la Cañada/ Horaris
- 410 - Aranjuez - Ciempozuelos - San Martín de la Vega/ Horaris
- N901 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo - Majadahonda - Madrid/ Horaris
- 655 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Hospital)/ Horaris
- N301 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas (Covibar) - Rivas Futura/ Horaris
- 690 - Guadarrama - Collado Mediano - Navacerrada/ Horaris
- 254 - Valdeolmos/Fuente El Saz - Alcalá de Henares/ Horaris
- 341 - Madrid (Conde de Casal) - Mejorada - Velilla/ Horaris
- 612 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones/ Horaris
- 332 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas Pueblo/ Horaris