46 línia
Caserio Parada 70→Morlans Ascensor
Dbus
Dbus 46 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 46 bus (Caserio Parada 70→Morlans Ascensor) té 20 parades, surt de Caserio Parada 70 i acaba a Morlans Ascensor.
Tria qualsevol entre les 46 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Caserio Parada 70→Morlans Ascensor (20 parades)
Caserio Parada 70
Montesol Eguzkimendi
San Antonio
Luis Pradera 9
Luis Pradera 1
Mirakruz Gaina/Alto Miracruz
Ulia
Toki Eder
Jesuitak
Mariaren Bihotza
Colón 17
Askatasuna 20
Urbieta 12
Urbieta 38
Ehunurteurrena/Centenario
Pio XII
Katalina Eleizegi 2
Morlans 73
Morlans 51
Morlans Ascensor
Preguntes i respostes freqüents de 46
A quina hora comença a funcionar 46 bus?
46 bus comença a funcionar a les 08:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 46 bus?
46 bus deixa d'operar a les 21:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 46 bus?
Quan arriba la Caserio Parada 70→Morlans Ascensor Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Caserio Parada 70→Morlans Ascensor Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 46 (Caserio Parada 70→Morlans Ascensor) bus?
La tarifa de Caserio Parada 70→Morlans Ascensor (Caserio Parada 70→Morlans Ascensor) bus és d'aproximadament €1.85.
Hi ha un 46 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 46 bus parada més propera.
46 bus horari
46 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 08:10 - 21:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:10 - 21:10 | 60 |
dt. | 08:10 - 21:10 | 60 |
dc. | 08:10 - 21:10 | 60 |
dj. | 08:10 - 21:10 | 60 |
dv. | 08:10 - 21:10 | 60 |
ds. | 09:10 - 21:10 | 60 |
dg. | 10:20 - 21:20 | 60 |
Dbus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 46 (des de Caserio Parada 70), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 46 (Caserio Parada 70→Morlans Ascensor) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Dbus.
46 línia bus tarifa
Dbus 46 (Caserio Parada 70→Morlans Ascensor) la tarifa del viatge és aproximadament €1.85. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Dbus, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Dbus.
46 (Dbus)
La primera parada de la ruta 46 bus és Caserio Parada 70 i la darrera parada és Morlans Ascensor. 46 (Caserio Parada 70→Morlans Ascensor) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 46 té 20 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 35 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Dbus rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a San Sebastian i t'ajuda a trobar el 46 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 46 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 46 en temps real Bus
Monitora la línia 46 (Caserio Parada 70→Morlans Ascensor) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 46 bus o una aplicació de seguiment Dbus bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Dbus o com a planificador de viatges per a Tren o Bus per planificar la teva ruta per San Sebastian. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Dbus i qualsevol bus, inclosa la línia 46, a San Sebastian
46 - Indicacions alternatives
Línies de Dbus a San Sebastian
- 43 - Anoeta-Igara/ Horaris
- 9 - Egia-Intxaurrondo/ Horaris
- 45 - Estaciones Renfe-Bus Geltokiak- Antiguo-Aiete/ Horaris
- 28 - Amara-Ospitaleak/ Horaris
- 35 - Arriola-Antiguo-Aiete-Ospitale/ Horaris
- 14 - Bidebieta/ Horaris
- 26 - Amara-Martutene/ Horaris
- 47 - Atotxaerreka/ Horaris
- B6 - Altza/ Horaris
- 17 - Gros-Amara-Miramón/ Horaris
- 25 - BentaBerri-Añorga/ Horaris
- 32 - Puio-Errondo/ Horaris
- 19 - Aiete- Bera Bera/ Horaris
- 33 - Larratxo-Intxaur-Antiguo-Berio/ Horaris
- 37 - Rodil-Zorroaga/ Horaris
- 16 - Igeldo/ Horaris
- 40 - Gros-Antiguo-Igara/ Horaris
- 42 - Aldapa - Egia/ Horaris
- 21 - Mutualidades-Anoeta/ Horaris
- 31 - Intxaurrondo-Ospitaleak-Altza/ Horaris