31 línia
Intxaurrondo-Ospitaleak-Altza
Dbus
Dbus 31 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 31 bus (Donostiako Ospitalea I→Zubiaurre Puente) té 25 parades, surt de Donostiako Ospitalea I i acaba a Zubiaurre Puente.
Tria qualsevol entre les 31 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Donostiako Ospitalea I→Zubiaurre Puente (25 parades)
Donostiako Ospitalea I
Ospitalea/Hospital I
Onkologikoa
Poliklinika I
Mikeletegi-Miramon
Mikeletegi 5
Intxaurdegi
Katxola
Oriamendi Pakea
Oriamendi
Aiete 93
Aieteko Jauregia II
Aiete 53
Aiete 1
Marianistak
Easo 27
Askatasuna/ Libertad 15
Pinudi/ Pinares
Euskal Herria/Vasconia
Ategorrieta
Arbós Musikaria/M. Arbós Z.10
Renfe / Zubiaurre 27
Zubiaurre 40
Zubiaurre 64
Zubiaurre Puente
Preguntes i respostes freqüents de 31
A quina hora comença a funcionar 31 bus?
31 bus comença a funcionar a les 07:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 31 bus?
31 bus deixa d'operar a les 22:05 els diumenge.
A quina hora arriba 31 bus?
Quan arriba la Intxaurrondo-Ospitaleak-Altza Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Intxaurrondo-Ospitaleak-Altza Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 31 (Donostiako Ospitalea I→Zubiaurre Puente) bus?
La tarifa de Intxaurrondo-Ospitaleak-Altza (Donostiako Ospitalea I→Zubiaurre Puente) bus és d'aproximadament €1.85.
Hi ha un 31 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 31 bus parada més propera.
31 bus horari
31 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:30 - 22:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:30 - 22:30 | 30 |
dt. | 07:30 - 22:30 | 30 |
dc. | 07:30 - 22:30 | 30 |
dj. | 07:30 - 22:30 | 30 |
dv. | 07:30 - 22:30 | 30 |
ds. | 08:00 - 22:30 | 30 |
dg. | 10:05 - 22:05 | 60 |
Dbus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 31 (des de Donostiako Ospitalea I), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 31 (Donostiako Ospitalea I→Zubiaurre Puente) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Dbus.
31 línia bus tarifa
Dbus 31 (Donostiako Ospitalea I→Zubiaurre Puente) la tarifa del viatge és aproximadament €1.85. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Dbus, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Dbus.
31 (Dbus)
La primera parada de la ruta 31 bus és Donostiako Ospitalea I i la darrera parada és Zubiaurre Puente. 31 (Donostiako Ospitalea I→Zubiaurre Puente) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 31 té 25 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 34 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Dbus rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a San Sebastian i t'ajuda a trobar el 31 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 31 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 31 en temps real Bus
Monitora la línia 31 (Donostiako Ospitalea I→Zubiaurre Puente) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 31 bus o una aplicació de seguiment Dbus bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Dbus o com a planificador de viatges per a Tren o Bus per planificar la teva ruta per San Sebastian. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Dbus i qualsevol bus, inclosa la línia 31, a San Sebastian
Línies de Dbus a San Sebastian
- B3 - Egia-Intxaurrondo/ Horaris
- B10 - Zubiaurre-Bidebieta-Buenavista/ Horaris
- 26 - Amara-Martutene/ Horaris
- B8 - Miraconcha-Benta Berri-Seminar/ Horaris
- 45 - Estaciones Renfe-Bus Geltokiak- Antiguo-Aiete/ Horaris
- 33 - Larratxo-Intxaur-Antiguo-Berio/ Horaris
- B9 - Amara-Errondo-Puio/ Horaris
- 14 - Bidebieta/ Horaris
- 41 - Gros-Egia-Martutene/ Horaris
- 5 - Benta Berri/ Horaris
- 13 - Altza/ Horaris
- 9 - Egia-Intxaurrondo/ Horaris
- 27 - Altza-Intxaurrondo-Antiguo/ Horaris
- 35 - Arriola-Antiguo-Aiete-Ospitale/ Horaris
- 37 - Rodil-Zorroaga/ Horaris
- 28 - Amara-Ospitaleak/ Horaris
- 46 - San Antonio-Morlans/ Horaris
- B6 - Altza/ Horaris
- 32 - Puio-Errondo/ Horaris
- 24 - Altza-Gros-Antiguo/ Horaris