463 línia
Chimiche→Instituto De Granadilla
Titsa
Titsa 463 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 463 bus (Chimiche→Instituto De Granadilla) té 26 parades, surt de Chimiche i acaba a Instituto De Granadilla.
La previsió d'horari de 463 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 07:15. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 463 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Chimiche→Instituto De Granadilla (26 parades)
Chimiche
La Iglesia (T)
Suarez
Lomo Grande
Mocán
El Pinito (T)
El Vivito
La Oliva
El Desierto
Ifara
Velázquez
La Margarita
La Cubana
Camino El Salto
Yaco
Tamarco
Cooperativa San Isidro
Charco Del Pino (T)
Orchilla
Los Llanos
Yaiza
Mantillo
Benitez
Cine Charco Del Pino (T)
Timanfaya
Instituto De Granadilla
Preguntes i respostes freqüents de 463
A quina hora comença a funcionar 463 bus?
463 bus comença a funcionar a les 07:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 463 bus?
463 bus deixa d'operar a les 07:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 463 bus?
Quan arriba la Chimiche→Instituto De Granadilla Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Chimiche→Instituto De Granadilla Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 463 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 463 bus parada més propera.
463 bus horari
463 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 07:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:15 | Sortida Única |
dt. | 07:15 | Sortida Única |
dc. | 07:15 | Sortida Única |
dj. | 07:15 | Sortida Única |
dv. | 07:15 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 463 (des de Chimiche), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 463 (Chimiche→Instituto De Granadilla) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
463 línia bus tarifa
Titsa 463 (Chimiche→Instituto De Granadilla) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
463 (Titsa)
La primera parada de la ruta 463 bus és Chimiche i la darrera parada és Instituto De Granadilla. 463 (Chimiche→Instituto De Granadilla) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 463 té 26 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 33 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 463 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 463 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 463 en temps real Bus
Monitora la línia 463 (Chimiche→Instituto De Granadilla) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 463 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a Tramvia o Bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 463, a Tenerife
463 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 122 - SANTA CRUZ ->LAS CALETILLAS-> CANDELARIA Y POLÍGONO I.DE GÜIMAR/ Horaris
- 909 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO DE LA ALEGRÍA/ Horaris
- 475 - GRANADILLA -> CRUZ DE TEA -> GRANADILLA/ Horaris
- 106 - SANTA CRUZ -> ICOD DE LOS VINOS(express)/ Horaris
- 352 - CIRCUNVALACIÓN OROTAVA -> REALEJOS/ Horaris
- 471 - LOS CRISTIANOS - ESTACIÓN COSTA ADEJE - PLAYA PARAÍSO/ Horaris
- 347 - LA OROTAVA -> REALEJO ALTO - POR BENIJOS Y PALO BLANCO/ Horaris
- 945 - SANTA CRUZ - SAN ANDRES - IGUESTE DE SAN ANDRÉS/ Horaris
- 933 - TACO - BCO. GRANDE - CRUCE STA. MARIA - EL TABLERO/ Horaris
- 364 - ICOD ->HOSPITAL DEL NORTE->LA GUANCHA -> S. JUAN DE LA RAMBLA ->POR SAN JOSÉ/ Horaris
- 76 - LA LAGUNA -> CARBONERAS -> AFUR/ Horaris
- 330 - (CIRCUNVALACIÓN)LOS REALEJOS – SAN VICENTE – LAS LLANADAS/ Horaris
- 57 - < > 51 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 376 - LAS DEHESAS-PLAYA DE EL RINCÓN-LAS DEHESAS/ Horaris
- 275 - INTERCAMBIADOR - LAS CARBONERAS - TABORNO/ Horaris
- 142 - SANTA CRUZ -> URB. AÑAZA-> URB. ACORÁN-> BARRANCO HONDO/ Horaris
- 231 - INTERCAMBIADOR-LA GALLEGA (DIRECTO)/ Horaris
- 233 - SANTA CRUZ -> EL CARDONAL ->FINCA ESPAÑA/ Horaris
- 935 - INTERCAMBIADOR SANTA CRUZ - URB. AÑAZA - ALISIOS - STA. MARIA DEL MAR/ Horaris
- 477 - ESTACIÓN COSTA ADEJES->LOS GIGANTES(DIRECTO)/ Horaris