466 línia
Parla - Valdemoro
Interurbanos
Interurbanos 466 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 466 bus (Real - Est. La Ballena→Gta. Sirenas - Av. Mar Mediterráneo) té 23 parades, surt de Real - Est. La Ballena i acaba a Gta. Sirenas - Av. Mar Mediterráneo.
Tria qualsevol entre les 466 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Real - Est. La Ballena→Gta. Sirenas - Av. Mar Mediterráneo (23 parades)
Real - Est. La Ballena
Av. Ronda - Centro Infantil
Av. Ronda - Monte Sinaí
Av. Ronda - Concepción Arenal
María Zambrano - Icíar Bollaín
Toledo - María Zambrano
Toledo - Punto Limpio
9 De Junio - Hospital Infanta Cristina
Real - Almacenes
Real - Griñón
Real - C.º De Cubas
Real - Urb. Los Pinos
Av. Principal - Pol. Ind. Las Avenidas
Ctra. M-404 - Ctra. A-42
Av. Constitución - Murillo
Real - Castillo
Pza. España - Ayuntamiento
Av. Gregorio Ordóñez - Montes
Castaños - Pol. Ind. La Frontera
Av. España - Aguado
Av. España - Av. Mar Egeo
Av. Mar Egeo - Instituto
Gta. Sirenas - Av. Mar Mediterráneo
Preguntes i respostes freqüents de 466
A quina hora comença a funcionar 466 bus?
466 bus comença a funcionar a les 06:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 466 bus?
466 bus deixa d'operar a les 19:55 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 466 bus?
Quan arriba la Parla - Valdemoro bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Parla - Valdemoro bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 466 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 466 bus parada més propera.
466 bus horari
466 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 06:15 - 19:55
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:15 - 19:55 | 85 - 232 |
dt. | 06:15 - 19:55 | 85 - 232 |
dc. | 06:15 - 19:55 | 85 - 232 |
dj. | 06:15 - 19:55 | 85 - 232 |
dv. | 06:15 - 19:55 | 85 - 232 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 466 (des de Real - Est. La Ballena), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 466 (Real - Est. La Ballena→Gta. Sirenas - Av. Mar Mediterráneo) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
466 línia bus tarifa
Interurbanos 466 (Real - Est. La Ballena→Gta. Sirenas - Av. Mar Mediterráneo) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
466 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 466 bus és Real - Est. La Ballena i la darrera parada és Gta. Sirenas - Av. Mar Mediterráneo. 466 (Real - Est. La Ballena→Gta. Sirenas - Av. Mar Mediterráneo) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 466 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 35 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 466 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 466 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 466 en temps real bus
Monitora la línia 466 (Real - Est. La Ballena→Gta. Sirenas - Av. Mar Mediterráneo) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 466 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 466, a Madrid
466 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- 560 - Pozuelo de Alarcón - Alcorcón/ Horaris
- 655 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Hospital)/ Horaris
- 691 - Madrid (Moncloa) - Becerril - Navacerrada - Valdesquí/ Horaris
- 670 - Collado Villalba (Hospital) - Moralzarzal/ Horaris
- 658 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo (Prado Somosaguas - Ciudad de la Imagen)/ Horaris
- FS1 - Las Rozas (Centros Comerciales) - Valdemorillo/ Horaris
- 290 - Madrid (El Cañaveral) - Coslada - Plenilunio/ Horaris
- 153 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas - Rosa Luxemburgo/ Horaris
- 191A - Buitrago - Braojos/ Horaris
- 498A - Móstoles (Móstoles - Central) - Arroyomolinos (Parque de Nieve)/ Horaris
- 488 - Leganés (San Nicasio) - Getafe (Getafe Norte)/ Horaris
- 161 - Madrid (Plaza de Castilla) - Urb. Fuente del Fresno/ Horaris
- 416 - Valdemoro (Hosp.) - S. M. de la Vega - Titulcia - Colmenar de Oreja/ Horaris
- 642 - Madrid (Moncloa) - Colmenar del Arroyo/ Horaris
- 876 - Madrid (Plaza de Castilla) - Moralzarzal - Collado Villalba/ Horaris
- 191C - Buitrago - Montejo de la Sierra/ Horaris
- 415 - Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - Villaconejos/ Horaris
- SE72 - Hospital del Henares - Estación Coslada/ Horaris
- 692SE - Los Molinos - Cercedilla - Valdesquí/ Horaris
- 413 - Pinto (FF.CC.) - San Martín de la Vega/ Horaris