486 línia
Madrid (Oporto) - Leganés (Valdepelayo)
Interurbanos
Interurbanos 486 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 486 bus (Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe→Oca - Gral. Ricardos) té 43 parades, surt de Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe i acaba a Oca - Gral. Ricardos.
Tria qualsevol entre les 486 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe→Oca - Gral. Ricardos (43 parades)
Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe
Federica Montseny - Manuel Bartolomé
Federica Montseny - Diego Mtnez. Barrio
C.º Polvoranca - Estaño
Av. Orellana - Pza. De La Inmaculada
Av. Orellana - Hospital Severo Ochoa
Av. Fuenlabrada - Saavedra Fajardo
Pizarro - Parque San Cristóbal
Santa Teresa - Estación
Av. Universidad - Santa Rosa
Río Duero - Colegio
Río Duero - Río Manzanares
Río Guadalquivir - Río Tajo
Río Manzanares - Río Duero
Ctra. M-411 - Av. Mediterráneo
Palmera - Centro Comercial
Palmera - Violeta Parra
Av. Vicente Ferrer - Marte
Av. Vicente Ferrer - Neptuno
Av. Juan XXIII - Cañada
Av. Juan XXIII - Haití
Anita Martínez - Praga
Anita Martínez - Ámsterdam
Av. América Latina - Brasil
Álava - Vizcaya
Av. Libertad - San Luis
San José - Est. La Fortuna
Santo Domingo - San José
San Bernardo - Santa Catalina
Ctra. Barrio De La Fortuna - Asilo
Ctra. Barrio De La Fortuna - Av. La Peseta
La Fortuna - Joaquín Turina
Joaquín Turina - Parque Carlos Matallanas
Joaquín Turina - Las Cruces
Polvoranca
Plaza Del Parterre
Eugenia De Montijo - Fátima
Ntra. Sra. Fátima - Mons. Óscar Romero
Guabairo
Oca - Est. Carabanchel
Vista Alegre
Oca - Matilde Hernández
Oca - Gral. Ricardos
Preguntes i respostes freqüents de 486
A quina hora comença a funcionar 486 bus?
486 bus comença a funcionar a les 05:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 486 bus?
486 bus deixa d'operar a les 23:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 486 bus?
Quan arriba la Madrid (Oporto) - Leganés (Valdepelayo) Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Oporto) - Leganés (Valdepelayo) Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 486 (Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe→Oca - Gral. Ricardos) bus?
La tarifa de Madrid (Oporto) - Leganés (Valdepelayo) (Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe→Oca - Gral. Ricardos) bus és de €1.30 - €2.00.
Hi ha un 486 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 486 bus parada més propera.
486 bus horari
486 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:30 - 23:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:30 - 23:00 | 14 - 16 |
dt. | 05:30 - 23:00 | 14 - 16 |
dc. | 05:30 - 23:00 | 14 - 16 |
dj. | 05:30 - 23:00 | 14 - 16 |
dv. | 05:30 - 23:00 | 14 - 16 |
ds. | 06:00 - 23:00 | 20 - 26 |
dg. | 07:00 - 23:00 | 30 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 486 (des de Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 486 (Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe→Oca - Gral. Ricardos) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
486 línia bus tarifa
Interurbanos 486 (Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe→Oca - Gral. Ricardos) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.00. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
486 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 486 bus és Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe i la darrera parada és Oca - Gral. Ricardos. 486 (Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe→Oca - Gral. Ricardos) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 486 té 43 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 42 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 486 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 486 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 486 en temps real Bus
Monitora la línia 486 (Av. Conde De Barcelona - Tomás Meabe→Oca - Gral. Ricardos) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 486 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 486, a Madrid
Línies de Interurbanos a Madrid
- 625 - Madrid (Moncloa) - Monte Rozas/ Horaris
- 571 - Madrid (Aluche) - Boadilla (por Urb. Montepríncipe)/ Horaris
- 500 - Pza. de España - Glorieta de los Cármenes/ Horaris
- 657 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo (Monteclaro)/ Horaris
- 322 - Arganda del Rey (Hospital) - Ambite/ Horaris
- 191C - Buitrago - Montejo de la Sierra/ Horaris
- 350A - Arganda (Hospital) - Estremera/ Horaris
- 561 - Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas/ Horaris
- 913 - Torrelaguna - El Atazar/ Horaris
- 466 - Parla - Valdemoro/ Horaris
- 669 - San Lorenzo de El Escorial - Villanueva de la Cañada/ Horaris
- 423 - Madrid (Estación Sur) - Aranjuez/ Horaris
- N904 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo/ Horaris
- 339 - Madrid (Conde de Casal) - Valdemingómez/ Horaris
- 482 - Madrid (Aluche) - Leganés (Arroyo Culebro)/ Horaris
- 659 - Madrid (Moncloa) - Univ. Fco. de Vitoria - El Pinar del Plantío/ Horaris
- 194 - Madrid (Plaza de Castilla) - Rascafria/ Horaris
- 546 - Madrid (Príncipe Pío) - Rozas de Puerto Real - Casillas/ Horaris
- 330 - Rivas - Arganda (Hospital) - Morata/ Horaris
- 876 - Madrid (Plaza de Castilla) - Moralzarzal - Collado Villalba/ Horaris