510 línia
Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central
Interurbanos
Interurbanos 510 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 510 bus (Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central) té 38 parades, surt de Guadiana - Río Duero i acaba a Berlín - Est. Alcorcón Central.
Tria qualsevol entre les 510 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central (38 parades)
Guadiana - Río Duero
Guadiana - Zújar
Zújar - Guadiana
Zújar
Cigüela - Bidasoa
Bidasoa - Río Duero
Duero - Ter
Duero - Segura
Duero - Urb. El Bosque
Duero - Miño
Miño - Segura
Miño - Júcar
Miño - Ter
Miño - Pisuerga
Tajo - Miño
Tajo - Universidad
Av. Príncipe Asturias - Av. Vaillo
Av. Ppe. Asturias - Av. Concordia
Av. Ppe. Asturias - Servicios Sociales
Av. Ppe. Asturias - Centro De Salud
Av. Ppe. Asturias - Centro Cultural
Av. Ppe. De Asturias - Supermercado
Av. Ppe. Asturias - Vicente Blasco Ibáñez
Av. Ppe. Asturias - Centro Comercial
Av. Villaviciosa - Av. Castilla
Av. Madrid - Av. Pinos
Av. Viñas - Av. Pinos
Av. Castillo - Av. Olivares
Av. Castillo - Miravalles
Av. Castillo - Cantabria
Prado - Almería
Prado - Centro Cívico
Av. Castillo De Villaviciosa - Los Galgos
Av. Castillo De Villaviciosa - Asturias
Av. San Martín De Valdeiglesias - Polígono
Av. San Martín De Valdeiglesias - Autocaravanas
Argentina - C. C. Tres Aguas
Berlín - Est. Alcorcón Central
Preguntes i respostes freqüents de 510
A quina hora comença a funcionar 510 bus?
510 bus comença a funcionar a les 07:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 510 bus?
510 bus deixa d'operar a les 23:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 510 bus?
Quan arriba la Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 510 (Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central) bus?
La tarifa de Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central (Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central) bus és de €1.30 - €2.00.
Hi ha un 510 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 510 bus parada més propera.
510 bus horari
510 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 07:00 - 23:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:00 - 23:00 | 60 |
dt. | 07:00 - 23:00 | 60 |
dc. | 07:00 - 23:00 | 60 |
dj. | 07:00 - 23:00 | 60 |
dv. | 07:00 - 23:00 | 60 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 510 (des de Guadiana - Río Duero), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 510 (Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
510 línia bus tarifa
Interurbanos 510 (Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.00. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
510 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 510 bus és Guadiana - Río Duero i la darrera parada és Berlín - Est. Alcorcón Central. 510 (Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 510 té 38 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 49 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 510 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 510 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 510 en temps real Bus
Monitora la línia 510 (Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 510 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 510, a Madrid
510 - Indicacions alternatives
- 510 - Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca→Guadiana - Colegio / Horaris
- 510 - Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca→Guadiana - Río Duero / Horaris
- 510 - Berlín - Est. Alcorcón Central→Guadiana - Colegio / Horaris
- 510 - Berlín - Est. Alcorcón Central→Guadiana - Río Duero / Horaris
- 510 - Berlín - Est. Alcorcón Central→Tajo - Universidad / Horaris
- 510 - Guadiana - Colegio→Berlín - Est. Alcorcón Central / Horaris
- 510 - Miño - Tajo→Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca / Horaris
Línies de Interurbanos a Madrid
- 322 - Arganda del Rey (Hospital) - Ambite/ Horaris
- N504 - Madrid (Príncipe Pío) - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- 421 - Madrid (Legazpi) - Pinto/ Horaris
- 574 - Madrid (Aluche) - Boadilla del Monte (por Ciudad Financiera)/ Horaris
- N503 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles (Villafontana)/ Horaris
- 197D - Torrelaguna - El Vellón - El Molar/ Horaris
- 601 - Madrid (Moncloa) - El Pardo - Mingorrubio/ Horaris
- 256 - Madrid (Canillejas) - Daganzo - Valdeavero/ Horaris
- 350C - Arganda (Hospital) - Belmonte/ Horaris
- 535 - Alcorcón (Alcorcón Central) - Urb. Calypo Fado/ Horaris
- 252 - Torrejón - Daganzo - Alcalá/ Horaris
- 312 - Madrid (Conde de Casal) - Arganda (El Mirador)/ Horaris
- 632 - Madrid (Moncloa) - La Navata - Galapagar - El Guijo/ Horaris
- 671 - Madrid (Moncloa) - Moralzarzal/ Horaris
- 487 - Madrid (Aluche) - Leganés (San Nicasio)/ Horaris
- 339 - Madrid (Conde de Casal) - Valdemingómez/ Horaris
- 255 - Valdeavero - Camarma de Esteruelas - Alcalá de Henares/ Horaris
- 336 - Madrid (Conde de Casal) - Morata de Tajuña/ Horaris
- N204 - Madrid (Canillejas) - Paracuellos - Daganzo/ Horaris
- 653 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Hospital) (por FF.CC.)/ Horaris