53 línia
Puerta del Sol/sevilla - Arturo Soria
EMT
EMT 53 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 53 bus (Arturo Soria) té 28 parades, surt de Las Cortes i acaba a Arturo Soria.
Tria qualsevol entre les 53 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Arturo Soria (28 parades)
Las Cortes
Círculo De Bellas Artes
Cibeles - Casa De América
Biblioteca Nacional
Colón
Goya - Velázquez
Goya - Príncipe De Vergara
Felipe II
Alcalá - Goya
Alcalá - Hermosilla
Alcalá - Manuel Becerra
Alcalá - Parque Bomberos
Alcalá - Bocángel
Ventas
Avenida De Los Toreros
Biarritz
Bruselas
Plaza De Venecia
Tanatorio M-30
Avenida De Badajoz
Torrelaguna - Avenida De Badajoz
Torrelaguna - Condesa De Venadito
Torrelaguna - Ramírez De Arellano
San Juan Bautista
Sorzano
Avenida De La Paz
López De Hoyos - Clínica San Juan De Dios
Arturo Soria
Preguntes i respostes freqüents de 53
A quina hora comença a funcionar 53 bus?
53 bus comença a funcionar a les 06:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 53 bus?
53 bus deixa d'operar a les 23:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 53 bus?
Quan arriba la Puerta del Sol/sevilla - Arturo Soria Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Puerta del Sol/sevilla - Arturo Soria Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 53 (Arturo Soria) bus?
La tarifa de Puerta del Sol/sevilla - Arturo Soria (Arturo Soria) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 53 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 53 bus parada més propera.
53 bus horari
53 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:25 - 23:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:25 - 23:30 | 8 - 12 |
dt. | 06:25 - 23:30 | 8 - 12 |
dc. | 06:25 - 23:30 | 8 - 12 |
dj. | 06:25 - 23:30 | 8 - 12 |
dv. | 06:25 - 23:30 | 8 - 12 |
ds. | 06:25 - 23:30 | 11 - 18 |
dg. | 07:30 - 23:30 | 13 - 18 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 53 (des de Las Cortes), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 53 (Arturo Soria) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
53 línia bus tarifa
EMT 53 (Arturo Soria) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
53 (EMT)
La primera parada de la ruta 53 bus és Las Cortes i la darrera parada és Arturo Soria. 53 (Arturo Soria) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 53 té 28 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 50 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 53 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 53 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 53 en temps real Bus
Monitora la línia 53 (Arturo Soria) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 53 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 53, a Madrid
53 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- N26 - Plaza de Alonso Martinez - Aluche/ Horaris
- 5 - Puerta del Sol/sevilla - Estacion de Chamartin/ Horaris
- 23 - Plaza Mayor - Villaverde Cruce/ Horaris
- 247 - Atocha - Colonia San Jose Obrero/ Horaris
- 109 - Plaza de Ciudad Lineal - Castillo de Ucles/ Horaris
- 149 - Tribunal - Plaza de Castilla/ Horaris
- 128 - Glorieta de Cuatro Caminos - Barrio del Pilar/ Horaris
- N19 - Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- SE832 - Principe Pio - Hospital Fundacion San Jose/ Horaris
- 79 - Plaza de Legazpi - Villaverde Alto/ Horaris
- 310 - Pacifico - Estacion el Pozo/ Horaris
- 108 - Oporto - Cementerio de Carabanchel/ Horaris
- U - Avenida de Seneca - Paraninfo/ Horaris
- 121 - Campamento - Hospital 12 de Octubre/ Horaris
- SE702 - Plaza Eliptica - Cementerio Sur
- SE709 - Feria de Madrid - Hospital Enfermera Isabel Zendal/ Horaris
- 133 - Plaza del Callao - Mirasierra/ Horaris
- 14 - Plaza de Conde de Casal - Avenida de Pio XII/ Horaris
- 134 - Plaza de Castilla|vaguada - Montecarmelo/ Horaris
- N27 - Plaza de Cibeles - Aeropuerto/ Horaris