62 línia
Plaza de Cristo Rey - los Puertos
EMT
EMT 62 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 62 bus (Cristo Rey) té 38 parades, surt de Los Puertos i acaba a Cristo Rey.
Tria qualsevol entre les 62 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cristo Rey (38 parades)
Los Puertos
Puerto De Béjar
Nudo Sur
Bronce
Plaza De Italia
Legazpi
Legazpi
Beata
Guillermo De Osma
Casa Del Reloj
La Chopera - Puente Praga
Arganda - Puente Praga
Paseo De La Esperanza - Gargantilla
Paseo De La Esperanza - Vallejo Nájera
Acacias
Olmos
Pirámides Cercanías
Pirámides
Imperial - Pirámides
Imperial - Pontones
Cobos De Segovia
Melancólicos
Virgen Del Puerto - Ruy González
Virgen Del Puerto - Fósforo
Virgen Del Puerto - Segovia
Puente De Segovia
Príncipe Pío - Campo Del Moro
Cuesta De San Vicente
Jardines De Sabatini
Templo De Debod
Ferraz - Quintana
Marqués De Urquijo - Teleférico
Ferraz - Romero Robledo
Ferraz - Paseo De Moret
Moncloa
Junta Municipal Moncloa
Cristo Rey
Cristo Rey
Preguntes i respostes freqüents de 62
A quina hora comença a funcionar 62 bus?
62 bus comença a funcionar a les 05:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 62 bus?
62 bus deixa d'operar a les 23:20 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 62 bus?
Quan arriba la Plaza de Cristo Rey - los Puertos Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza de Cristo Rey - los Puertos Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 62 (Cristo Rey) bus?
La tarifa de Plaza de Cristo Rey - los Puertos (Cristo Rey) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 62 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 62 bus parada més propera.
62 bus horari
62 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:40 - 23:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:40 - 23:20 | 10 - 15 |
dt. | 05:40 - 23:20 | 10 - 15 |
dc. | 05:40 - 23:20 | 10 - 15 |
dj. | 05:40 - 23:20 | 10 - 15 |
dv. | 05:40 - 23:20 | 10 - 15 |
ds. | 05:40 - 23:20 | 16 - 22 |
dg. | 07:00 - 23:20 | 18 - 22 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 62 (des de Los Puertos), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 62 (Cristo Rey) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
62 línia bus tarifa
EMT 62 (Cristo Rey) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
62 (EMT)
La primera parada de la ruta 62 bus és Los Puertos i la darrera parada és Cristo Rey. 62 (Cristo Rey) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 62 té 38 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 57 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 62 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 62 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 62 en temps real Bus
Monitora la línia 62 (Cristo Rey) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 62 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 62, a Madrid
62 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 106 - Plaza de Manuel Becerra - Vicalvaro/ Horaris
- 44 - Plaza del Callao - Marques de Viana/ Horaris
- N8 - Plaza de Cibeles - Pavones/ Horaris
- NC2 - Cuatro Caminos - Estacion de Atocha/ Horaris
- 28 - Puerta de Alcala - Barrio de Canillejas/ Horaris
- 172SF - Mar de Cristal - las Tablas/ Horaris
- 64 - Glorieta de Cuatro Caminos - Pitis/ Horaris
- 150 - Puerta del Sol/sevilla - Colonia Virgen del Cortijo/ Horaris
- 23 - Plaza Mayor - Villaverde Cruce/ Horaris
- 210 - Diego de Leon - la Elipa/ Horaris
- 24 - Estacion de Atocha - Pozo del Tio Raimundo/ Horaris
- 141 - Estacion de Atocha - Buenos Aires/ Horaris
- 51 - Puerta del Sol/sevilla - Plaza del Peru/ Horaris
- 114 - Avenida de America - Barrio del Aeropuerto/ Horaris
- 77 - Plaza de Ciudad Lineal - Colonia Fin de Semana/ Horaris
- N3 - Plaza de Cibeles - Feria de Madrid/ Horaris
- N18 - Plaza de Cibeles - las Águilas/ Horaris
- 129 - Plaza de Castilla - Manoteras/ Horaris
- SE718 - Puerta de Arganda - Cañada Real/ Horaris
- 37 - Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas/ Horaris