37 línia
Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas
EMT
EMT 37 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 37 bus (Cuatro Caminos) té 24 parades, surt de Puente De Vallecas i acaba a Cuatro Caminos.
Tria qualsevol entre les 37 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cuatro Caminos (24 parades)
Puente De Vallecas
Ciudad De Barcelona - Seco
Pacífico
Junta Municipal Retiro
Metro Menéndez Pelayo
Basílica De Atocha
Ministerio De Agricultura
Prado - Atocha
Museo Del Prado - Jardín Botánico
Neptuno
Cibeles - Ayuntamiento
Cibeles - Casa De América
Bárbara De Braganza
Salesas
Mejía Lequerica - San Mateo
Sagasta
Luchana
Iglesia
Santa Engracia - García De Paredes
Santa Engracia - Bretón De Los Herreros
Metro Ríos Rosas
Santa Engracia - María De Guzmán
Cuatro Caminos
Cuatro Caminos
Preguntes i respostes freqüents de 37
A quina hora comença a funcionar 37 bus?
37 bus comença a funcionar a les 05:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 37 bus?
37 bus deixa d'operar a les 23:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 37 bus?
Quan arriba la Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 37 (Cuatro Caminos) bus?
La tarifa de Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas (Cuatro Caminos) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 37 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 37 bus parada més propera.
37 bus horari
37 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:30 - 23:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:30 - 23:00 | 10 - 15 |
dt. | 05:30 - 23:00 | 10 - 15 |
dc. | 05:30 - 23:00 | 10 - 15 |
dj. | 05:30 - 23:00 | 10 - 15 |
dv. | 05:30 - 23:00 | 10 - 15 |
ds. | 05:30 - 23:00 | 16 - 22 |
dg. | 07:00 - 23:00 | 18 - 26 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 37 (des de Puente De Vallecas), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 37 (Cuatro Caminos) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
37 línia bus tarifa
EMT 37 (Cuatro Caminos) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
37 (EMT)
La primera parada de la ruta 37 bus és Puente De Vallecas i la darrera parada és Cuatro Caminos. 37 (Cuatro Caminos) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 37 té 24 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 44 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 37 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 37 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 37 en temps real bus
Monitora la línia 37 (Cuatro Caminos) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 37 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 37, a Madrid
37 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 6 - Plaza de Jacinto Benavente - Orcasitas/ Horaris
- 122 - Avenida de America - Feria de Madrid/ Horaris
- 22 - Plaza de Legazpi - Villaverde Alto/ Horaris
- 166 - Barajas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- 51 - Puerta del Sol/sevilla - Plaza del Peru/ Horaris
- 5 - Puerta del Sol/sevilla - Estacion de Chamartin/ Horaris
- 118 - Glorieta de Embajadores - Avenida de la Peseta/ Horaris
- T41 - Villaverde Alto - Poligono Industrial la Resina/ Horaris
- 140 - Pavones - Canillejas/ Horaris
- T61 - Estacion de Cercanias de Fuencarral - las Tablas/ Horaris
- 43 - Avenida de Felipe II - Estrecho/ Horaris
- 162 - Moncloa - el Barrial/ Horaris
- N5 - Plaza de Cibeles - Colonia Fin de Semana/ Horaris
- 44 - Plaza del Callao - Marques de Viana/ Horaris
- 215 - Avenida de Felipe II - Parque de Roma/ Horaris
- 103 - Estacion el Pozo - Ecobulevar/ Horaris
- C03 - Puerta de Toledo - Argüelles/ Horaris
- 58 - Puente Vallecas - Barrio de Santa Eugenia/ Horaris
- 210 - Diego de Leon - la Elipa/ Horaris
- BR1 - Valdebebas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris