633 línia
Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo
Interurbanos
Interurbanos 633 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 633 bus (Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste) té 23 parades, surt de Cañada De Las Merinas - Centro De Salud i acaba a Velázquez - C. C. Centro Oeste.
La previsió d'horari de 633 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 01:00. Dies operatius de la setmana: divendres, dissabte, diumenge.
Tria qualsevol entre les 633 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste (23 parades)
Cañada De Las Merinas - Centro De Salud
Cañada De Las Merinas - Ctra. Galapagar
Ctra. M-510 - Urb. El Cerrillo
Soberanía - Pza. Cruz Roja
Ctra. Torrelodones - Cañuelo
Ctra. Torrelodones - Urb. El Corzo
Ctra. Torrelodones - Urb. Los Jarales
Ctra. Torrelodones - Monte Inés
Jesusa Lara - Casa De La Cultura
Jesusa Lara - Parque Pradogrande
Av. Torrelodones - Guardia Civil
Av. Torrelodones - Urb. Las Marías
Ctra. A-6 - Av. Torrelodones
Pza. Abasto - C. C. Espacio Torrelodones
Ctra. Coruña - Est. Las Matas
Ctra. A-6 - Pque. Europa Empresarial
Ctra. A-6 - Parque Empresarial Las Rozas
Severo Ochoa - Pablo Neruda
Trva. Navalcarbón - Heron City
Comunidad Castilla La Mancha - Burgocentro
Av. España - El Zoco
Ctra. Pozuelo - Ins. Nacional De Sanidad
Velázquez - C. C. Centro Oeste
Preguntes i respostes freqüents de 633
A quina hora comença a funcionar 633 bus?
633 bus comença a funcionar a les 01:00 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 633 bus?
633 bus deixa d'operar a les 01:00 els diumenge.
A quina hora arriba 633 bus?
Quan arriba la Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 633 (Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste) bus?
La tarifa de Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo (Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste) bus és de €1.30 - €2.00.
Hi ha un 633 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 633 bus parada més propera.
Interurbanos 633 bus Mapa de ruta - Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste
633 bus horari
633 bus ruta funciona els divendres, dissabte, diumenge. Horaris regulars: 01:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | 23:00 | Sortida Única |
ds. | 01:00 - 23:00 | 1320 |
dg. | 01:00 | Sortida Única |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 633 (des de Cañada De Las Merinas - Centro De Salud), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 633 (Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
633 línia bus tarifa
Interurbanos 633 (Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.00. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
633 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 633 bus és Cañada De Las Merinas - Centro De Salud i la darrera parada és Velázquez - C. C. Centro Oeste. 633 (Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste) està operatiu durant divendres, dissabte, diumenge.
Informació addicional: 633 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 32 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 633 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 633 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 633 en temps real Bus
Monitora la línia 633 (Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 633 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 633, a Madrid
633 - Indicacions alternatives
- 633 - Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro / Horaris
- 633 - Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro / Horaris
- 633 - J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Av. Universidad Carlos III - Universidad / Horaris
- 633 - J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Cañada De Las Merinas - Centro De Salud / Horaris
- 633 - Velázquez - C. C. Centro Oeste→Cañada De Las Merinas - Centro De Salud / Horaris
Línies de Interurbanos a Madrid
- N702 - Madrid (Plaza de Castilla) - Colmenar Viejo/ Horaris
- N604 - Madrid (Moncloa) - El Escorial - San Lorenzo de El Escorial/ Horaris
- 332 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas Pueblo/ Horaris
- 340 - Torrejón de Ardoz - Mejorada del Campo/ Horaris
- 429 - Madrid (Legazpi) - Aranjuez (PAU de la Montaña)/ Horaris
- N101 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas/ Horaris
- 531A - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) - Navalcarnero - Villamantilla/ Horaris
- 716 - Madrid (Plaza de Castilla) - Tres Cantos (Soto de Viñuelas)/ Horaris
- 514 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (por Los Castillos)/ Horaris
- N200 - Alcalá de Henares - Villalbilla - Alcalá de Henares/ Horaris
- 411 - Madrid (Legazpi) - Perales del Río/ Horaris
- N908 - Madrid (Moncloa) - Villanueva del Pardillo - Valdemorillo/ Horaris
- 664 - Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Guadarrama)/ Horaris
- 524 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles Sur/ Horaris
- 721 - Madrid (Plaza de Castilla) - Colmenar Viejo/ Horaris
- 529A - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) - Navalcarnero - Batres/ Horaris
- 680 - Collado Villalba (Hospital) - Cercedilla/ Horaris
- 613 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (por Centro Comercial)/ Horaris
- 727 - Colmenar Viejo - San Agustín del Guadalix/ Horaris
- 656 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris