656 línia
Arenys - Hospital de Mataró
Sagalés (Costa)
Sagalés (Costa) 656 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 656 bus (Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives) té 15 parades, surt de Hospital i acaba a Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives.
Tria qualsevol entre les 656 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives (15 parades)
Hospital
Riera Pare Fita 150
Riera Pare Fita 106
Riera Pare Fita (Rtda. Calisay)
Riera Pare Fita - Horta Matanzas
Riera Pare Fita - Av. Europa
Entrada C-32
Pavelló De Baix
Rbla. Riera I Penya - Rial Pasqual
Rbla. Riera I Penya - Rbla. St. Martí (Pont)
Ctra. De St. Celoni - Bellsolell
Ctra. De St. Celoni - Josep Pla
Pavelló De Dalt - Institut
Ctra. De Torrentbò - Rbla. De L'Eixample
Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives
Preguntes i respostes freqüents de 656
A quina hora comença a funcionar 656 bus?
656 bus comença a funcionar a les 08:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 656 bus?
656 bus deixa d'operar a les 14:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 656 bus?
Quan arriba la Arenys - Hospital de Mataró bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Arenys - Hospital de Mataró bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 656 (Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives) bus?
La tarifa de Arenys - Hospital de Mataró (Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives) bus és de €2.55 - €4.80.
Hi ha un 656 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 656 bus parada més propera.
656 bus horari
656 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 08:00 - 14:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:00 - 14:30 | 60 - 75 |
dt. | 08:00 - 14:30 | 60 - 75 |
dc. | 08:00 - 14:30 | 60 - 75 |
dj. | 08:00 - 14:30 | 60 - 75 |
dv. | 08:00 - 14:30 | 60 - 75 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Sagalés (Costa) bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 656 (des de Hospital), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 656 (Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Sagalés (Costa).
656 línia bus tarifa
Sagalés (Costa) 656 (Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives) la tarifa del viatge es troba entre €2.55 i €4.80. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Sagalés (Costa), si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Sagalés (Costa).
656 (Sagalés (Costa))
La primera parada de la ruta 656 bus és Hospital i la darrera parada és Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives. 656 (Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 656 té 15 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Sagalés (Costa) rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Barcelona i t'ajuda a trobar el 656 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 656 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 656 en temps real bus
Monitora la línia 656 (Rbla. De L'Eixample - Amadeu Vives) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 656 bus o una aplicació de seguiment Sagalés (Costa) bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Sagalés (Costa) o com a planificador de viatges per a metro, tren, bus, tramvia, telecabina, funicular o ferri per planificar la teva ruta per Barcelona. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Sagalés (Costa) i qualsevol bus, inclosa la línia 656, a Barcelona
656 - Indicacions alternatives
Línies de Sagalés (Costa) a Barcelona
- 618 - Barcelona - Calella - Pineda de Mar/ Horaris
- 605 - Canet - Calella - Blanes - Aeroport de Girona/ Horaris
- 621 - Tordera - Blanes - Barcelona/ Horaris
- L04 - Roca Grossa - Lloret de Dalt/ Horaris
- 629 - Can Palau-St. Cebrià-Vistamar-St. Pol-Canet/ Horaris
- L02 - Estació d'autobusos - Lloret Residencial/ Horaris
- E4 - Lloret de Mar - Girona/ Horaris
- 613 - Aeroport de Girona - LLoret de Mar - Tossa de Mar/ Horaris
- N83 - Mataró - Malgrat de Mar/ Horaris
- L03 - Estació d'autobusos - Cala Canyelles/ Horaris
- 652 - Arenys de Mar - Arenys de Munt/ Horaris
- 602 - Aeroport del Prat - Barcelona - Girona - Figueres/ Horaris
- 650 - Girona - Universitat Autònoma de Barcelona (Bellaterra)/ Horaris
- N82 - Barcelona - Calella - Pineda - Santa Susanna - Malgrat de Mar (nocturn)/ Horaris
- 627 - Sant Cebrià de Vallalta - Canet de Mar - Sant Pol de Mar - Calella/ Horaris
- 612 - Vilafreser - Bàscara/ Horaris
- 628 - Castellar d'Indies - Sant Cebrià - Vistamar - Sant Pol/ Horaris
- L012 - Estació d'autobusos - Lloret de Dalt/ Horaris
- 651 - Arenys de Mar - Arenys de Munt - Sant Iscle de Vallalta/ Horaris
- 622 - Hospital de Calella - Hospital de Blanes/ Horaris