658 línia
Madrid (Moncloa) - Pozuelo (Prado Somosaguas - Ciudad de la Imagen)
Interurbanos
Interurbanos 658 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 658 bus (Intercambiador De Moncloa (Nivel -1, Isla 3)) té 46 parades, surt de P.º Príncipe - Telemadrid i acaba a Intercambiador De Moncloa.
Tria qualsevol entre les 658 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Intercambiador De Moncloa (Nivel -1, Isla 3) (46 parades)
P.º Príncipe - Telemadrid
Av. Casablanca - Diego De Velázquez
Av. Casablanca Nº1
Av. Casablanca - Av. Carrera
Siroco - Tramontana
Siroco - Rtve
Solano - Centro Comercial
Solano - Aquilón
Aquilón - Volturno
Volturno - Cierzo
Abrego - Mistral
Mistral - P.º Hontanar
P.º Hontanar - P.º Finca
P.º Finca - Solano
P.º Finca - Prado Del Rey
P.º Finca - Est. Somosaguas Centro
Ctra. M-502 - Est. Somosaguas Centro
Ctra. M-502 - Est. Pozuelo Oeste
Ctra. M-502 - Antena Radio Madrid
Av. Pablo VI - Rumanía
Av. Pablo VI - París
Cirilo Palomo - Chinchón
Av. Juan Pablo II - Av. Valdenigrales
Av. Valdenigrales - Av. España
Av. España - Urb. Santa Teresa
Ramón Y Cajal - Pza. España
Ramón Y Cajal - Ctra. Húmera
Ctra. Húmera - Valdeolmos
Ctra. Húmera - Elena Aparicio
Pza. Estación - Est. Pozuelo
Av. Juan XXIII - Colegios
Av. Italia - Manises
Pza. Italia - Patronato Deportivo
Arroyo De Pozuelo - Colonia Sta. María
Arroyo Pozuelo - Gta. Sierra Paramera
Arroyo Pozuelo - Húmera
Arroyo Pozuelo - Carretera De Húmera
Arroyo Pozuelo - Hinojo
Arroyo Pozuelo - Anís
Arroyo Pozuelo - Alcornoque
Carretera De Castilla - Colegio Rosales
Padre Huidobro - Carretera De Castilla
Estadística - Geografía E Historia
Palacio De La Moncloa
Escuela Agronómica
Intercambiador De Moncloa
Preguntes i respostes freqüents de 658
A quina hora comença a funcionar 658 bus?
658 bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 658 bus?
658 bus deixa d'operar a les 22:00 els dissabte.
A quina hora arriba 658 bus?
Quan arriba la Madrid (Moncloa) - Pozuelo (Prado Somosaguas - Ciudad de la Imagen) Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Moncloa) - Pozuelo (Prado Somosaguas - Ciudad de la Imagen) Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 658 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 658 bus parada més propera.
658 bus horari
658 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:00 - 22:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:00 - 22:30 | 30 |
dt. | 06:00 - 22:30 | 30 |
dc. | 06:00 - 22:30 | 30 |
dj. | 06:00 - 22:30 | 30 |
dv. | 06:00 - 22:30 | 30 |
ds. | 07:00 - 22:00 | 60 |
dg. | 07:45 - 22:15 | 45 - 60 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 658 (des de P.º Príncipe - Telemadrid), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 658 (Intercambiador De Moncloa (Nivel -1, Isla 3)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
658 línia bus tarifa
Interurbanos 658 (Intercambiador De Moncloa (Nivel -1, Isla 3)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
658 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 658 bus és P.º Príncipe - Telemadrid i la darrera parada és Intercambiador De Moncloa. 658 (Intercambiador De Moncloa (Nivel -1, Isla 3)) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 658 té 46 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 45 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 658 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 658 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 658 en temps real Bus
Monitora la línia 658 (Intercambiador De Moncloa (Nivel -1, Isla 3)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 658 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 658, a Madrid
658 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- 626 - Las Rozas - Majadahonda - Villanueva de la Cañada/ Horaris
- N401 - Madrid (Atocha) - Pinto - Valdemoro/ Horaris
- 471 - Humanes - Fuenlabrada - Parla - Pinto/ Horaris
- 339 - Madrid (Conde de Casal) - Valdemingómez/ Horaris
- 444 - Madrid (Plaza Elíptica) - Getafe (Sector III - Islas Canarias)/ Horaris
- 153 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas - Rosa Luxemburgo/ Horaris
- 628 - Madrid (Moncloa) - P. Empresarial - El Cantizal/ Horaris
- 193A - El Molar - Cotos de Monterrey - Venturada/ Horaris
- 470 - Madrid (Plaza Elíptica) - Humanes - Griñón/ Horaris
- 466 - Parla - Valdemoro/ Horaris
- 429 - Madrid (Legazpi) - Aranjuez (PAU de la Montaña)/ Horaris
- 827 - Madrid (Canillejas) - Alcobendas - Universidad Autónoma - Tres Cantos/ Horaris
- 486 - Madrid (Oporto) - Leganés (Valdepelayo)/ Horaris
- 591 - Madrid (Aluche) - ETSI Informáticos/ Horaris
- 251 - Torrejón - Valdeavero - Alcalá/ Horaris
- 522 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles (por Pistas DGT)/ Horaris
- 351 - Madrid (Rda. Atocha) - Estremera - Barajas de Melo/ Horaris
- 468 - Getafe - Griñón/Casarrubuelos/Serranillos/ Horaris
- N602 - Madrid (Moncloa) - Collado Villalba - Guadarrama/ Horaris
- 487 - Madrid (Aluche) - Leganés (San Nicasio)/ Horaris