72 línia
B - Murcia
TMP - Monbus
TMP - Monbus 72 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 72 bus (B - Murcia) té 18 parades, surt de Los Conesas i acaba a Glorieta de España.
Tria qualsevol entre les 72 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: B - Murcia (18 parades)
Los Conesas
Los Romeras
La Fuente
Los Urreas
La Palmera
Empalme De Valladolises
La Torrica
Cruce Casas Los Nogueras
Colegio Isabel Bellvís
Cruce Los Martínez Del Puerto
Plaza Sebastián Elcano
Gasolinera
Venta Del Cojo
Las Lomas
Venta La Virgen
Arrixaca II
Malecón
Glorieta de España
Preguntes i respostes freqüents de 72
A quina hora comença a funcionar 72 bus?
72 bus comença a funcionar a les 07:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 72 bus?
72 bus deixa d'operar a les 10:00 els dissabte.
A quina hora arriba 72 bus?
Quan arriba la B - Murcia bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de B - Murcia bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 72 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 72 bus parada més propera.
72 bus horari
72 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:30 - 14:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:30 - 14:30 | 420 |
dt. | 07:30 - 14:30 | 420 |
dc. | 07:30 - 14:30 | 420 |
dj. | 07:30 - 14:30 | 420 |
dv. | 07:30 - 14:30 | 420 |
ds. | 10:00 | Sortida Única |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
TMP - Monbus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 72 (des de Los Conesas), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 72 (B - Murcia) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació TMP - Monbus.
72 línia bus tarifa
TMP - Monbus 72 (B - Murcia) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre TMP - Monbus, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de TMP - Monbus.
72 (TMP - Monbus)
La primera parada de la ruta 72 bus és Los Conesas i la darrera parada és Glorieta de España. 72 (B - Murcia) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 72 té 18 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 60 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona TMP - Monbus rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Murcia i t'ajuda a trobar el 72 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 72 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 72 en temps real bus
Monitora la línia 72 (B - Murcia) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 72 bus o una aplicació de seguiment TMP - Monbus bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a TMP - Monbus o com a planificador de viatges per a tramvia, tren, bus o ferri per planificar la teva ruta per Murcia. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a TMP - Monbus i qualsevol bus, inclosa la línia 72, a Murcia
72 - Indicacions alternatives
Línies de TMP - Monbus a Murcia
- 1 - San Ginés - Murcia/ Horaris
- 79 - Javalí Viejo - Murcia/ Horaris
- 31 - El Raal - Alquerías - Murcia/ Horaris
- 32 - Cruce de El Raal - Murcia - Cruce de El Raal/ Horaris
- 28 - Sangonera La Verde - Murcia/ Horaris
- 50 - Algezares - Murcia - Cabezo de Torres/ Horaris
- 70 - Avileses - Murcia/ Horaris
- 36 - Santomera - Murcia/ Horaris
- 91 - Sangonera la Seca - Javalí Nuevo - Murcia/ Horaris
- 39 - Campus Universitario - Murcia/ Horaris
- 29 - La Alberca - Patiño - Murcia/ Horaris
- 26 - El Palmar - Murcia/ Horaris
- 30 - Los Ramos - Murcia/ Horaris
- 44 - Espinardo - Murcia - Alcantarilla/ Horaris
- 7 - La Albatalía - Murcia - La Arboleja/ Horaris
- 37 - El Bojar - Murcia/ Horaris
- 6 - La Alberca - Murcia/ Horaris
- 62 - Rincón de Seca - Murcia - Orilla del Azarbe/ Horaris
- 78 - El Palmar - Torreagüera/ Horaris