37 - A - El Bojar Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Plaza Cruz Roja | 9:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 |
Palacio de Justicia | 9:01 | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 | 19:01 | 21:01 |
Puente Del Hospital | 9:03 | 11:03 | 13:03 | 15:03 | 17:03 | 19:03 | 21:03 |
Carrefour Infante | 9:06 | 11:06 | 13:06 | 15:06 | 17:06 | 19:06 | 21:06 |
Ciudad Del Transporte | 9:07 | 11:07 | 13:07 | 15:07 | 17:07 | 19:07 | 21:07 |
La Curruca | 9:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 | 19:08 | 21:08 |
Pescadería | 9:09 | 11:09 | 13:09 | 15:09 | 17:09 | 19:09 | 21:09 |
Iglesia | 9:10 | 11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 |
El Pollo | 9:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 | 17:11 | 19:11 | 21:11 |
Plácido | 9:12 | 11:12 | 13:12 | 15:12 | 17:12 | 19:12 | 21:12 |
El Horno | 9:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 | 19:13 | 21:13 |
Arnaus | 9:14 | 11:14 | 13:14 | 15:14 | 17:14 | 19:14 | 21:14 |
El Chuti | 9:14 | 11:14 | 13:14 | 15:14 | 17:14 | 19:14 | 21:14 |
El Cojo Canales | 9:15 | 11:15 | 13:15 | 15:15 | 17:15 | 19:15 | 21:15 |
Los Remolinos | 9:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 | 17:16 | 19:16 | 21:16 |
El Papeles | 9:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 | 17:17 | 19:17 | 21:17 |
Reguerón | 9:18 | 11:18 | 13:18 | 15:18 | 17:18 | 19:18 | 21:18 |
Los Tonos | 9:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | 17:19 | 19:19 | 21:19 |
La Ceña | 9:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | 21:20 |
Las Casillas | 9:21 | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 | 21:21 |
Almacén | 9:22 | 11:22 | 13:22 | 15:22 | 17:22 | 19:22 | 21:22 |
Hogar Del Pensionista | 9:23 | 11:23 | 13:23 | 15:23 | 17:23 | 19:23 | 21:23 |
La Tana | 9:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 | 19:24 | 21:24 |
San Francisco | 9:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 | 19:24 | 21:24 |
Instituto | 9:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 | 17:25 | 19:25 | 21:25 |
Monte-Azahar | 9:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 | 17:25 | 19:25 | 21:25 |
Cementerio | 9:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 19:26 | 21:26 |
Quiosco | 9:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 19:26 | 21:26 |
El Pino | 9:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 19:26 | 21:26 |
El Bojar | 9:27 | 11:27 | 13:27 | 15:27 | 17:27 | 19:27 | 21:27 |
Horari de TMP - Monbus bus - 37 (A - El Bojar)
L'horari TMP - Monbus bus de la ruta 37, A - El Bojar, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Plaza Cruz Roja estació a El Bojar estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'TMP - Monbus.