725 línia
Madrid (Plaza de Castilla) - Miraflores - Bustarviejo - Valdemanco
Interurbanos
Interurbanos 725 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 725 bus (Intercambiador De Plaza De Castilla (Nivel -3, Isla 2)) té 47 parades, surt de Valdemanco - Av. Desvío i acaba a Intercambiador De Plaza De Castilla.
Tria qualsevol entre les 725 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Intercambiador De Plaza De Castilla (Nivel -3, Isla 2) (47 parades)
Valdemanco - Av. Desvío
Ctra. M-610 - Urb. El Enclave
Ctra. M-610 - Urb. La Pesquera
Ctra. M-610 - Urb. El Robledal
Bustarviejo - Pedregal
Bustarviejo - Correos
Bustarviejo - La Maruja
Bustarviejo - Arroyo Flores
Ctra. M-610 - Fuente Del Collado
Ctra. M-610 - Camping
Ctra. M-610 - Badén Del Hoyuelo
Ctra. M-610 - Urb. El Peralejo
Miraflores De La Sierra - Guardia Civil
Miraflores De La Sierra - Centro Social
Ctra. M-611 - Gruta De Begoña
Ctra. M-611 - Los Colladillos
Av. Víctimas Del Terrorismo - Urb. Vistarreal
Av. Víctimas Del Terrorismo - C.º Arrieros
Av. Víctimas Del Terrorismo - Calvo Sotelo
Av. Víctimas Del Terrorismo - Desaceral
Av. Víctimas Del Terrorismo - Polideportivo
Ctra. M-862 - La Gamonosa
Ctra. M-609 - Centro Penitenciario
Ctra. Miraflores - Campamento San Pedro
Ctra. Miraflores - Av. Puente Manzanares
Madrid - Colonia Santa Lucía
Ctra. Miraflores - Los Arcos
Corredera - Los Frailes
San Sebastián - Sanz Rosa
Av. Libertad - Estación De Servicio
Av. Libertad - Ermita
Av. Libertad - C. C. El Ventanal
Av. Libertad - Pol. Ind. La Mina
Ctra. M-607 - Depuradora
Ctra. M-607 - Est. Tres Cantos
Ctra. M-607 - Puente Sur
Ctra. M-607 - Cementerio La Paz
Ctra. M-607 - Est. El Goloso
Ctra. M-607 - El Goloso
Ctra. M-607 - Cruce Ctra. Alcobendas
Ctra. M-607 - Univ. Autónoma
Ctra. M-607 - Ciudad Escolar
Ctra. Colmenar Viejo - Academia Artillería
Ctra. Colmenar Viejo - Santa Ana
Hospital Ramón Y Cajal
P.º Castellana - Hospital La Paz
Intercambiador De Plaza De Castilla
Preguntes i respostes freqüents de 725
A quina hora comença a funcionar 725 bus?
725 bus comença a funcionar a les 05:35 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 725 bus?
725 bus deixa d'operar a les 21:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 725 bus?
Quan arriba la Madrid (Plaza de Castilla) - Miraflores - Bustarviejo - Valdemanco Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Plaza de Castilla) - Miraflores - Bustarviejo - Valdemanco Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 725 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 725 bus parada més propera.
725 bus horari
725 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:35 - 21:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:35 - 21:45 | 5 - 55 |
dt. | 05:35 - 21:45 | 5 - 55 |
dc. | 05:35 - 21:45 | 5 - 55 |
dj. | 05:35 - 21:45 | 5 - 55 |
dv. | 05:35 - 21:45 | 5 - 55 |
ds. | 07:00 - 22:00 | 50 - 70 |
dg. | 07:00 - 22:00 | 50 - 70 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 725 (des de Valdemanco - Av. Desvío), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 725 (Intercambiador De Plaza De Castilla (Nivel -3, Isla 2)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
725 línia bus tarifa
Interurbanos 725 (Intercambiador De Plaza De Castilla (Nivel -3, Isla 2)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
725 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 725 bus és Valdemanco - Av. Desvío i la darrera parada és Intercambiador De Plaza De Castilla. 725 (Intercambiador De Plaza De Castilla (Nivel -3, Isla 2)) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 725 té 47 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 75 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 725 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 725 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 725 en temps real Bus
Monitora la línia 725 (Intercambiador De Plaza De Castilla (Nivel -3, Isla 2)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 725 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 725, a Madrid
725 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- 355 - Fuentidueña de Tajo - Centro Penitenciario - Estremera/ Horaris
- 211 - Madrid (Canillejas) - Paracuellos/ Horaris
- 466 - Parla - Valdemoro/ Horaris
- 828 - Madrid (Canillejas) - Alcobendas - Universidad Autónoma/ Horaris
- 423 - Madrid (Estación Sur) - Aranjuez/ Horaris
- 340 - Torrejón de Ardoz - Mejorada del Campo/ Horaris
- 414 - Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - C.P. Madrid III/ Horaris
- 529 - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) - Navalcarnero - El Álamo/ Horaris
- 251 - Torrejón - Valdeavero - Alcalá/ Horaris
- 876 - Madrid (Plaza de Castilla) - Moralzarzal - Collado Villalba/ Horaris
- 656 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris
- 526 - Fuenlabrada - Móstoles (por FF.CC.)/ Horaris
- 485 - Madrid (Aluche) - Leganés (Norte - Montepinos)/ Horaris
- N901 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo - Majadahonda - Madrid/ Horaris
- 339 - Madrid (Conde de Casal) - Valdemingómez/ Horaris
- 696 - Collado Villalba (Hospital) - Navacerrada/ Horaris
- 484 - Madrid (Oporto) - Leganés (Estación FF.CC.)/ Horaris
- 220 - Torrejón de Ardoz - San Fernando de Henares/ Horaris
- 541 - Madrid (Príncipe Pío) - Villamanta - La Torre de E. Hambrán/ Horaris