8A línia
El Ejido - Almerimar (Servicio Nocturno)
Autobuses El Ejido
Autobuses El Ejido 8A bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 8A bus (Almerimar) té 24 parades, surt de Paseo Juan Carlos I, 19 i acaba a Calle Bitácora, 36.
Tria qualsevol entre les 8A bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Almerimar (24 parades)
Paseo Juan Carlos I, 19
Paseo Las Lomas, 163
Paseo Las Lomas, 97
Calle Huelva, 21
Calle García Lorca, 36
Calle Luca De Tena, 81
Calle Celia Viñas, 8
Calle Carretera Pampanico, 16
Calle San Isidro, 64
Calle San Isidro, 104
Calle Sierra Nevada, 36
Avenida Príncipes De España, 64
Calle Infantes, 25
Avenida La Luz, 77
Calle Octavio Augusto, 73
Estación De Autobuses
A-389, 9
Avenida Del Oasis, 80
Calle Álvaro De Bazán, 3
Calle Greco, 5
Avenida Del Oasis, 182-
Calle Salomé, 3
Avenida Del Oasis, 262
Calle Bitácora, 36
Preguntes i respostes freqüents de 8A
A quina hora comença a funcionar 8A bus?
8A bus comença a funcionar a les 03:50 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 8A bus?
8A bus deixa d'operar a les 00:50 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 8A bus?
Quan arriba la El Ejido - Almerimar (Servicio Nocturno) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de El Ejido - Almerimar (Servicio Nocturno) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 8A bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 8A bus parada més propera.
8A bus horari
8A bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 03:50 - 00:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 03:50 - 00:50 | 60 |
dt. | 03:50 - 00:50 | 60 |
dc. | 03:50 - 00:50 | 60 |
dj. | 03:50 - 00:50 | 60 |
dv. | 03:50 - 00:50 | 60 |
ds. | 03:50 - 00:50 | 60 |
dg. | 03:50 - 00:50 | 60 |
Autobuses El Ejido Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 8A (des de Paseo Juan Carlos I, 19), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 8A (Almerimar) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Autobuses El Ejido.
8A línia bus tarifa
Autobuses El Ejido 8A (Almerimar) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Autobuses El Ejido, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Autobuses El Ejido.
8A (Autobuses El Ejido)
La primera parada de la ruta 8A bus és Paseo Juan Carlos I, 19 i la darrera parada és Calle Bitácora, 36. 8A (Almerimar) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 8A té 24 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 21 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Autobuses El Ejido rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Almeria i t'ajuda a trobar el 8A bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 8A de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 8A en temps real bus
Monitora la línia 8A (Almerimar) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 8A bus o una aplicació de seguiment Autobuses El Ejido bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Autobuses El Ejido o com a planificador de viatges per a bus, tramvia o tren per planificar la teva ruta per Almeria. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Autobuses El Ejido i qualsevol bus, inclosa la línia 8A, a Almeria
Línies de Autobuses El Ejido a Almeria
- 6 - Refuerzo Playa Bajada/ Horaris
- NS - Almerimar - SM Águila/ Horaris
- 71 - Est. Autobuses - San Silvestre - Est. Autobuses/ Horaris
- 51 - Est. Autobuses - Balerma - Est. Autobuses/ Horaris
- 61 - Est. Autobuses - San Agustín - Est. Autobuses/ Horaris
- NB - SM Águila - Almerimar (Nocturno)/ Horaris
- 7 - Servicio Playa/ Horaris
- 8B - Almerimar - El Ejido (Servicio Nocturno)/ Horaris
- 81 - Est. Autobuses - Canalillo - Est. Autobuses/ Horaris
- 11 - Ej. Sur - Ej. Norte - St. Domingo - Almerimar - Ej. Beach/ Horaris
- 31 - La Costa - Bvar. - Sto. Domingo - SM Águila - La Redonda/ Horaris
- 41.1 - Est. Autobuses - Las Norias - Sto. Domingo - Est. Autobuses/ Horaris
- 21 - Ej. Norte - Ej. Sur - St. Domingo - Ej. Beach - Almerimar/ Horaris