קו 955
ירושלים←נצרת עילית
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 955 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 955 (ירושלים←נצרת עילית) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בחניון נוף הגליל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 955 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←נצרת עילית (22 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
מחלף חמד
צומת כפר קרע
צומת ברטעה
צומת עארה
צומת ערערה
כביש 65/אום אל פאחם א
צומת אום אל פחם
מסעף מוסמוס
צומת מגידו
מסעף מחנה עמוס
צומת עוקף עפולה
מסעף כפר גדעון
מכללת עמק יזרעאל
מחלף איכסאל
תחנה מרכזית נצרת
קרית הממשלה/דרך הציונות
קניון מבנה/דרך החטיבות
בית ספר שרת/מעלה יצחק
שדרות מעלה יצחק/הפסגות
אורט יגאל אלון/מעלה יצחק
חניון נוף הגליל
שאלות ותשובות לגבי קו 955
מתי מתחיל לפעול קו 955?
קו 955 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 955 מפסיק לעבוד?
קו 955 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 955?
כדי לראות מתי קו ירושלים←נצרת עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←נצרת עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 955 (ירושלים←נצרת עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←נצרת עילית (ירושלים←נצרת עילית) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 955 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 955 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 955 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 955 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 955
קו 955 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 12:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:00 | 140 |
ב׳ | 12:00 - 23:00 | 140 - 195 |
ג׳ | 13:10 - 23:00 | 115 - 240 |
ד׳ | 12:00 - 23:00 | 140 - 195 |
ה׳ | 12:00 - 23:00 | 140 - 195 |
ו׳ | 08:00 - 14:40 | 45 - 125 |
ש׳ | 20:45 - 22:55 | 35 - 55 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל955 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 955 (ירושלים←נצרת עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 955
תעריף הנסיעה ב955 (ירושלים←נצרת עילית) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
955 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 955 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא חניון נוף הגליל.
קו 955 (ירושלים←נצרת עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 955. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 955.
מעקב אחר קו האוטובוס 955 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 955 (ירושלים←נצרת עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 955 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 955 ב-ישראל
955 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 18 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 108 - האומן/ברעם-ירושלים<->הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ/ לוח זמנים
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור-1#/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 826 - הגליל/הגולן-נופית<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ז/ לוח זמנים
- 5א - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1א/ לוח זמנים
- 91 - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1#/ לוח זמנים