קו 23
בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 23 (בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות) יש 10 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר נילי ומסתיים בתיכון המושבה/חלומות.
לוח הזמנים לקו 23 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:40. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות (10 תחנות)
בית ספר נילי
נילי/קדש
החלוצים/צור
השמורה/הפנינה
הכובשים/החלוצים
הכובשים/העצמאות
הכובשים/החיטה
דרך אהרון/חווה חקלאית
שדרות מעוף הציפור/חוחית
תיכון המושבה/חלומות
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-07:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-07:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות (בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 23
קו 23 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:40 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:40 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:40 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:40 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ בית ספר נילי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
23 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 23 היא בית ספר נילי והתחנה האחרונה היא תיכון המושבה/חלומות.
קו 23 (בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (בית ספר נילי←תיכון המושבה/חלומות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 92 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 12 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 13 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים