N203 línia
Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada - S. Fernando - Velilla/Loeches
Interurbanos
Interurbanos N203 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La N203 bus (Dr. Enrique Alcorta - Belmonte→Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal) té 65 parades, surt de Dr. Enrique Alcorta - Belmonte i acaba a Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal.
Tria qualsevol entre les N203 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Dr. Enrique Alcorta - Belmonte→Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal (65 parades)
Dr. Enrique Alcorta - Belmonte
Antonio Palacios - Mayor
Olivar - Instituto
Av. Ilustración - Paz Camacho
Av. Ilustración - Parque Doña Catalina
Federico García Lorca - Olivar
Federico García Lorca - Mirlos
Ctra. M-208 - La Raya
Santa Rosa - Venezuela
Santa Rosa - Antonio Gaudí
Antonio Gaudí - Antonio Machado
Av. Juan Gris - Pirineos
Av. Juan Gris - Francisco De Goya
Av. Juan Gris - Miguel Hernández
Av. Concordia - Ciudad De Atenas
Av. Concordia - Trébol
Ctra. M-203 - Lavandería
Ctra. M-203 - Viveros
Ctra. M-206 - Palacio El Negralejo
Av. Martin Luther King - Igualdad
Av. Somorrostro - Instituto
Av. Algorta - Vitoria
Av. Zarauz - Est. Henares
Av. Zarauz - P.º Azpeitia
Av. San Sebastián - Pza. Gallarta
Pza. Ondarreta - Centro De Salud
Av. Irún - Centro De Día
Ventura De Argumosa - Nazario Calonge
Ventura De Argumosa - Residencia
Av. Madrid - Pza. Primero De Mayo
Av. Madrid - Av. Cañada
Av. Cañada - Jesús De San Antonio
Av. Vicálvaro - Segura
Av. Berlín - Aula Compensación Educativa
Av. Berlín - Centro Comercial
Av. Madrid - Av. Berlín
Av. Madrid - Av. Roma
Venezuela - Argentina
Venezuela - Perú
Perú - Parque Salvador Allende
Méjico - Argentina
Honduras - Est. La Rambla
Honduras - Av. José Gárate
Av. Constitucion - Policía Municipal
Gta. Rosa De Los Vientos - Av. Constitución
Av. Constitución - Pza. Marañón
Manuel María De Zulueta - La Iglesia
Virgen De La Cabeza - Hernán Cortés
Av. Constitución - Puerto De Barcelona
Av. Constitución - Mar Mediterráneo
Boyer - Vigil
Boyer - Rivas
Rivas - Villablanca
Gran Via Del Este - San Cipriano
San Cipriano - Minerva
San Cipriano
Metro Vicálvaro
Avenida De Daroca - Calahorra
Fuente Carrantona - García Tapia
Pza. De Alsacia
Hnos. García Noblejas - Centro Salud
Hermanos García Noblejas - Gandhi
Hnos. García Noblejas - Valdecanillas
Ascao - Julián Camarillo
Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal
Preguntes i respostes freqüents de N203
A quina hora comença a funcionar N203 bus?
N203 bus comença a funcionar a les 02:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar N203 bus?
N203 bus deixa d'operar a les 23:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba N203 bus?
Quan arriba la Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada - S. Fernando - Velilla/Loeches Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada - S. Fernando - Velilla/Loeches Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de N203 (Dr. Enrique Alcorta - Belmonte→Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal) bus?
La tarifa de Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada - S. Fernando - Velilla/Loeches (Dr. Enrique Alcorta - Belmonte→Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal) bus és de €1.50 - €2.60.
Hi ha un N203 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la N203 bus parada més propera.
Interurbanos N203 bus Mapa de ruta - Dr. Enrique Alcorta - Belmonte→Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal
N203 bus horari
N203 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 02:00 - 23:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 02:00 - 23:15 | 155 |
dt. | 02:00 - 23:15 | 155 |
dc. | 02:00 - 23:15 | 155 |
dj. | 02:00 - 23:15 | 155 |
dv. | 02:00 - 23:15 | 155 |
ds. | 02:00 - 23:15 | 155 |
dg. | 02:00 - 23:15 | 155 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a N203 (des de Dr. Enrique Alcorta - Belmonte), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de N203 (Dr. Enrique Alcorta - Belmonte→Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
N203 línia bus tarifa
Interurbanos N203 (Dr. Enrique Alcorta - Belmonte→Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal) la tarifa del viatge es troba entre €1.50 i €2.60. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
N203 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta N203 bus és Dr. Enrique Alcorta - Belmonte i la darrera parada és Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal. N203 (Dr. Enrique Alcorta - Belmonte→Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: N203 té 65 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 59 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el N203 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la N203 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia N203 en temps real Bus
Monitora la línia N203 (Dr. Enrique Alcorta - Belmonte→Hnos. Gª Noblejas - Ciudad Lineal) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia N203 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia N203, a Madrid
Línies de Interurbanos a Madrid
- N806 - Madrid (Atocha) - Parla/ Horaris
- 336 - Madrid (Conde de Casal) - Morata de Tajuña/ Horaris
- 429 - Madrid (Legazpi) - Aranjuez (PAU de la Montaña)/ Horaris
- 488 - Leganés (San Nicasio) - Getafe (Getafe Norte)/ Horaris
- 633 - Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo/ Horaris
- 571 - Madrid (Aluche) - Boadilla (por Urb. Montepríncipe)/ Horaris
- 491 - Madrid (Aluche) - Fuenlabrada (B.º Naranjo)/ Horaris
- 686A - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (por Montealegre)/ Horaris
- 714 - Madrid (Plaza de Castilla) - Univ. Autónoma - Univ. Comillas/ Horaris
- 154 - Madrid (Chamartín) - S. S. Reyes Circular (por Fuencarral)/ Horaris
- 497 - Leganés (Parque Sur) - Moraleja de Enmedio (Las Colinas)/ Horaris
- 155 - Madrid (Plaza de Castilla) - El Soto de la Moraleja/ Horaris
- 666 - San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués/ Horaris
- 483 - Madrid (Aluche) - Leganés (Vereda de los Estudiantes)/ Horaris
- 287 - Madrid (Alsacia) - Coslada (Barrio Estación)/ Horaris
- 481 - Madrid (Oporto) - Leganés (Parquesur - Hospital)/ Horaris
- 546 - Madrid (Príncipe Pío) - Rozas de Puerto Real - Casillas/ Horaris
- 626A - Majadahonda (Estación FF.CC.) - Villanueva del Pardillo/ Horaris
- 197D - Torrelaguna - El Vellón - El Molar/ Horaris
- 197 - Madrid (Plaza de Castilla) - Torrelaguna/Uceda/ Horaris