N903 línia
Madrid (Moncloa) - Las Rozas - Monte Rozas
Interurbanos
Interurbanos N903 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La N903 bus (Moncloa→Gta. Urgull - Monte Ulia) té 49 parades, surt de Moncloa i acaba a Gta. Urgull - Monte Ulia.
La previsió d'horari de N903 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 00:30. Dies operatius de la setmana: Cap de setmana.
Tria qualsevol entre les N903 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Moncloa→Gta. Urgull - Monte Ulia (49 parades)
Moncloa
Escuela Agronómica
Palacio De La Moncloa
Veterinaria
Av. Padre Huidobro - Urb. Casaquemada
López Santos - C.º Viejo De Madrid
C.º Viejo De Madrid - Torreón
Alto De Las Cabañas - Cmno. Viejo De Madrid
Ctra. Coruña - C.º Tomillarón
Pza. Madrid - Est. Las Rozas
Av. Doctor Toledo - Colegio
Av. Constitución - Ayuntamiento
Comunidad Castilla La Mancha - Burgocentro
Comunidad Castilla La Mancha - Av. España
Av. España - Comunidad Castilla León
Av. España - Parque París
Comunidad Aragón - Comunidad La Rioja
Av. Nuestra Sra. Retamar - Pza. Concordia
Av. Nuestra Sra. Del Retamar - María Curie
Av. Nuestra Sra. Del Retamar - Cementerio
Castillo Arévalo - Castillo Atienza
Castillo Arévalo - Castillo Peñafiel
Severo Ochoa - Pablo Neruda
Camilo José Cela - Severo Ochoa
Camilo José Cela - J. Ramón Jiménez
Tracia - Urb. Los Jarales
Santos - Urb. Parque De Las Matas
P.º Corinto - Urb. Señorío De Las Rozas
Av. Esparta - Darío
Aristóteles - Polideportivo
Aristóteles - Centro De Salud
Av. Atenas - C. C. Zoco Monterrozas
Av. Atenas - Pza. Creta
Av. Atenas - Megara
Av. Atenas - Micenas
Av. Atenas - Urb. El Pinar
Av. Atenas - El Refugio
Av. Atenas - Escuela De Natación
Av. Atenas - Av. Mallorca
Playa De Sitges - Av. Atenas
Playa De Sitges - Oficinas Europa
Playa De Sitges - Playa De Bolonia
Playa Las Américas - Panamá
Panamá - Chile
Av. Marsil - Iglesia
Av. Marsil - Caseta De Guardia
Apeadero - Est. Las Matas
Ctra. A-6 - Urb. Encinar De Las Rozas
Gta. Urgull - Monte Ulia
Preguntes i respostes freqüents de N903
A quina hora comença a funcionar N903 bus?
N903 bus comença a funcionar a les 00:30 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar N903 bus?
N903 bus deixa d'operar a les 00:30 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba N903 bus?
Quan arriba la Madrid (Moncloa) - Las Rozas - Monte Rozas Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Moncloa) - Las Rozas - Monte Rozas Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de N903 (Moncloa→Gta. Urgull - Monte Ulia) bus?
La tarifa de Madrid (Moncloa) - Las Rozas - Monte Rozas (Moncloa→Gta. Urgull - Monte Ulia) bus és de €1.30 - €2.60.
Hi ha un N903 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la N903 bus parada més propera.
N903 bus horari
N903 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 00:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 00:30 | Sortida Única |
dg. | 00:30 | Sortida Única |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a N903 (des de Moncloa), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de N903 (Moncloa→Gta. Urgull - Monte Ulia) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
N903 línia bus tarifa
Interurbanos N903 (Moncloa→Gta. Urgull - Monte Ulia) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.60. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
N903 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta N903 bus és Moncloa i la darrera parada és Gta. Urgull - Monte Ulia. N903 (Moncloa→Gta. Urgull - Monte Ulia) està operatiu durant Cap de setmana.
Informació addicional: N903 té 49 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 52 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el N903 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la N903 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia N903 en temps real Bus
Monitora la línia N903 (Moncloa→Gta. Urgull - Monte Ulia) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia N903 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia N903, a Madrid
N903 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- 511 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (por Parque Lisboa)/ Horaris
- 661 - Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Galapagar)/ Horaris
- N203 - Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada - S. Fernando - Velilla/Loeches/ Horaris
- N504 - Madrid (Príncipe Pío) - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- 484 - Madrid (Oporto) - Leganés (Estación FF.CC.)/ Horaris
- 447 - Madrid (Legazpi) - Getafe (Hospital)/ Horaris
- 680 - Collado Villalba (Hospital) - Cercedilla/ Horaris
- 350A - Arganda (Hospital) - Estremera/ Horaris
- 492 - Madrid (Aluche) - Fuenlabrada (P. Granada)/ Horaris
- 184 - Madrid (Plaza de Castilla) - El Casar/ Horaris
- 656 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris
- 312A - Madrid (Conde de Casal) - Arganda (El Mirador por La Poveda)/ Horaris
- 263 - Madrid (Barajas) - Cobeña - Algete/ Horaris
- 574 - Madrid (Aluche) - Boadilla del Monte (por Ciudad Financiera)/ Horaris
- 658 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo (Prado Somosaguas - Ciudad de la Imagen)/ Horaris
- 448 - Madrid (Legazpi) - Getafe (por Villaverde)/ Horaris
- 645 - Madrid (Moncloa) - Robledo de Chavela - Cebreros/ Horaris
- 720 - Colmenar Viejo (Estación FF.CC.) - Collado Villalba/ Horaris
- 667 - Majadahonda (Hospital) - San Lorenzo de El Escorial (por Galapagar)/ Horaris
- 669A - S. L. de El Escorial - Fresnedillas - Navalagamella/ Horaris