T32 línia
Plaza de Legazpi - Mercamadrid - C. T. M
EMT
EMT T32 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La T32 bus (Legazpi) té 14 parades, surt de Mercamadrid i acaba a Legazpi - Paseo Del Molino.
Tria qualsevol entre les T32 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Legazpi (14 parades)
Mercamadrid
Mercamadrid - Pescados
Mercamadrid - Zona Comercial
Mercamadrid - Naves Auxiliares
Centro Transportes Madrid
Instituto Raúl Vázquez
Santa Catalina
Caja Mágica
Parque Lineal Del Manzanares
Viveros Raga
Nudo Sur
Bronce
Legazpi
Legazpi - Paseo Del Molino
Preguntes i respostes freqüents de T32
A quina hora comença a funcionar T32 bus?
T32 bus comença a funcionar a les 04:50 els dilluns, dimarts, dimecres, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar T32 bus?
T32 bus deixa d'operar a les 23:38 els dilluns, dimarts, dimecres, divendres, dissabte.
A quina hora arriba T32 bus?
Quan arriba la Plaza de Legazpi - Mercamadrid - C. T. M Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza de Legazpi - Mercamadrid - C. T. M Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de T32 (Legazpi) bus?
La tarifa de Plaza de Legazpi - Mercamadrid - C. T. M (Legazpi) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un T32 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la T32 bus parada més propera.
T32 bus horari
T32 bus ruta funciona els dilluns, dimarts, dimecres, divendres, dissabte. Horaris regulars: 04:50 - 23:38
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 04:50 - 23:38 | 14 - 23 |
dt. | 04:50 - 23:38 | 14 - 23 |
dc. | 04:50 - 23:38 | 14 - 23 |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | 04:50 - 23:38 | 14 - 23 |
ds. | 04:50 - 23:38 | 20 - 40 |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a T32 (des de Mercamadrid), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de T32 (Legazpi) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
T32 línia bus tarifa
EMT T32 (Legazpi) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
T32 (EMT)
La primera parada de la ruta T32 bus és Mercamadrid i la darrera parada és Legazpi - Paseo Del Molino. T32 (Legazpi) està operatiu durant dilluns, dimarts, dimecres, divendres, dissabte.
Informació addicional: T32 té 14 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 22 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el T32 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la T32 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia T32 en temps real Bus
Monitora la línia T32 (Legazpi) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia T32 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia T32, a Madrid
T32 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 76 - Plaza Beata Maria Ana de Jesus - Villaverde Alto/ Horaris
- 58 - Puente Vallecas - Barrio de Santa Eugenia/ Horaris
- 114 - Avenida de America - Barrio del Aeropuerto/ Horaris
- N3 - Plaza de Cibeles - Feria de Madrid/ Horaris
- 146 - Plaza del Callao - los Molinos/ Horaris
- SE709 - Feria de Madrid - Hospital Enfermera Isabel Zendal/ Horaris
- 002 - Puerta de Toledo - Argüelles/ Horaris
- 129 - Plaza de Castilla - Manoteras/ Horaris
- 103 - Estacion el Pozo - Ecobulevar/ Horaris
- 81 - Oporto - Hospital 12 de Octubre/ Horaris
- 21 - Paseo del Pintor Rosales - Barrio el Salvador/ Horaris
- N18 - Plaza de Cibeles - las Águilas/ Horaris
- 64 - Glorieta de Cuatro Caminos - Pitis/ Horaris
- 29 - Avenida de Felipe II - Manoteras/ Horaris
- 83 - Moncloa - Barrio de la Paz/ Horaris
- N16 - Plaza de Cibeles - Avenida de la Peseta/ Horaris
- 162 - Moncloa - el Barrial/ Horaris
- 104 - Plaza de Ciudad Lineal - Mar de Cristal/ Horaris
- 23 - Plaza Mayor - Villaverde Cruce/ Horaris
- 123 - Plaza de Legazpi - Butarque/ Horaris