B3 línia
Santa Clara
TUSSAM
TUSSAM B3 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La B3 bus (Santa Clara) té 17 parades, surt de Gran Plaza i acaba a Ópera Carmen.
Tria qualsevol entre les B3 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Santa Clara (17 parades)
Gran Plaza
Av. Cruz Del Campo (Alej. Collantes)
Av. Cruz Del Campo (Av. de Andalucía)
El Greco Av (Tarso)
Solea Av. (El Greco)
Solea Av. (Éfeso)
Jerusalén (Junta Municipal de Distrito)
Jerusalén (Tesalónica)
Tesalónica (Gitanillo de Triana)
Pedro Romero (San Ignacio de Loyola)
Pedro Romero (Antioquía)
Antioquía (Antonio Momplet)
Alvar Núñez Cabeza de Vaca (Antioquía)
Alvar Núñez Cab. Vaca (Fray M. de Niza)
Juan Ponce de León
Rodrigo de Escobedo
Ópera Carmen
Preguntes i respostes freqüents de B3
A quina hora comença a funcionar B3 bus?
B3 bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar B3 bus?
B3 bus deixa d'operar a les 23:20 els dissabte.
A quina hora arriba B3 bus?
Quan arriba la Santa Clara Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Santa Clara Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un B3 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la B3 bus parada més propera.
B3 bus horari
B3 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:00 - 23:23
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:00 - 23:23 | 24 - 50 |
dt. | 06:00 - 23:23 | 24 - 50 |
dc. | 06:00 - 23:23 | 24 - 50 |
dj. | 06:00 - 23:23 | 24 - 50 |
dv. | 06:00 - 23:23 | 24 - 50 |
ds. | 06:00 - 23:20 | 44 - 49 |
dg. | 07:00 - 23:33 | 35 - 42 |
TUSSAM bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a B3 (des de Gran Plaza), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de B3 (Santa Clara) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació TUSSAM.
B3 línia bus tarifa
TUSSAM B3 (Santa Clara) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre TUSSAM, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de TUSSAM.
B3 (TUSSAM)
La primera parada de la ruta B3 bus és Gran Plaza i la darrera parada és Ópera Carmen. B3 (Santa Clara) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: B3 té 17 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 21 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona TUSSAM rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Sevilla i t'ajuda a trobar el B3 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la B3 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia B3 en temps real Bus
Monitora la línia B3 (Santa Clara) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia B3 bus o una aplicació de seguiment TUSSAM bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a TUSSAM o com a planificador de viatges per a Metro, Funicular, Tren, Tramvia, Bus o Ferri per planificar la teva ruta per Sevilla. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a TUSSAM i qualsevol bus, inclosa la línia B3, a Sevilla
B3 - Indicacions alternatives
Línies de TUSSAM a Sevilla
- 43 - Plaza Magdalena - El Tardon/ Horaris
- 38 - Prado S. Sebastián - Univ. P. Olavide/ Horaris
- LN - Prado San Sebastián - Pino Montano/ Horaris
- 22 - Prado S. Sebastián - Sevilla Este/ Horaris
- A1 - Prado San Sebastián - Pino Montano/ Horaris
- 15 - Ponce de León - San Diego/ Horaris
- C3 - Barqueta - Prado S. Sebastián/ Horaris
- 40 - Plaza Magdalena - Triana/ Horaris
- A8 - Prado S. Sebastián - Alcosa/ Horaris
- 28 - Prado S. Sebastián - Parque Alcosa/ Horaris
- C4 - Plaza de Armas - Prado S. Sebastián/ Horaris
- B4 - San Bernardo - Torreblanca/ Horaris
- 52 - San Bernardo - Palmete/ Horaris
- C1 - Isla de la Cartuja - Prado S. Sebastián/ Horaris
- 16 - Plaza Jeron. Cordoba - Valdezorras/ Horaris
- 41 - Plaza Magadalena - Tablada/ Horaris
- 10 - Ponce de León - San Jerónimo/ Horaris
- 34 - Prado S. Sebastián - Los Bermejales/ Horaris
- LE - Prado San Sebastián - Sevilla Este/ Horaris
- A2 - Prado S. Sebastián - Torneo - S.Jeronimo/ Horaris