B8 línia
Avanco→Boulevard 17
Dbus
Dbus B8 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La B8 bus (Avanco→Boulevard 17) té 14 parades, surt de Avanco i acaba a Boulevard 17.
Tria qualsevol entre les B8 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Avanco→Boulevard 17 (14 parades)
Avanco
Apaizgaitegia/Seminario
Itxas Aurre H.112
Gurutze H.128
Begi Urdinak
Donosti Zahar
Portuene 20 II
Portuene 21
Jauregia/Palacio
Mikeleteak 1
San Martin Kalea, 57
Askatasuna 31
Okendo 5
Boulevard 17
Preguntes i respostes freqüents de B8
A quina hora comença a funcionar B8 bus?
B8 bus comença a funcionar a les 00:05 els dissabte.
A quina hora deixa de funcionar B8 bus?
B8 bus deixa d'operar a les 01:55 els dissabte.
A quina hora arriba B8 bus?
Quan arriba la Avanco→Boulevard 17 Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Avanco→Boulevard 17 Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de B8 (Avanco→Boulevard 17) bus?
La tarifa de Avanco→Boulevard 17 (Avanco→Boulevard 17) bus és d'aproximadament €2.50.
Hi ha un B8 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la B8 bus parada més propera.
B8 bus horari
B8 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 00:40 - 03:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 00:05 - 01:55 | 50 - 60 |
dg. | 00:40 - 03:10 | 30 |
Dbus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a B8 (des de Avanco), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de B8 (Avanco→Boulevard 17) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Dbus.
B8 línia bus tarifa
Dbus B8 (Avanco→Boulevard 17) la tarifa del viatge és aproximadament €2.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Dbus, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Dbus.
B8 (Dbus)
La primera parada de la ruta B8 bus és Avanco i la darrera parada és Boulevard 17. B8 (Avanco→Boulevard 17) està operatiu durant Cap de setmana.
Informació addicional: B8 té 14 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 15 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Dbus rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a San Sebastian i t'ajuda a trobar el B8 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la B8 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia B8 en temps real Bus
Monitora la línia B8 (Avanco→Boulevard 17) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia B8 bus o una aplicació de seguiment Dbus bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Dbus o com a planificador de viatges per a Tren o Bus per planificar la teva ruta per San Sebastian. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Dbus i qualsevol bus, inclosa la línia B8, a San Sebastian
B8 - Indicacions alternatives
Línies de Dbus a San Sebastian
- 31 - Intxaurrondo-Ospitaleak-Altza/ Horaris
- B2 - Aiete-Bera Bera/ Horaris
- 29 - Intxaurrondo Sur/ Horaris
- 19 - Aiete- Bera Bera/ Horaris
- 13 - Altza/ Horaris
- B10 - Zubiaurre-Bidebieta-Buenavista/ Horaris
- 47 - Atotxaerreka/ Horaris
- 17 - Gros-Amara-Miramón/ Horaris
- 36 - SanRoque-Aldakonea/ Horaris
- 35 - Arriola-Antiguo-Aiete-Ospitale/ Horaris
- 45 - Estaciones Renfe-Bus Geltokiak- Antiguo-Aiete/ Horaris
- 14 - Bidebieta/ Horaris
- 32 - Puio-Errondo/ Horaris
- 9 - Egia-Intxaurrondo/ Horaris
- 21 - Mutualidades-Anoeta/ Horaris
- B6 - Altza/ Horaris
- 46 - San Antonio-Morlans/ Horaris
- 27 - Altza-Intxaurrondo-Antiguo/ Horaris
- B4 - Amara-Riberas-Martutene/ Horaris