C1 línia
HUBU Universidad por bulevar
SMYT
SMYT C1 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La C1 bus (Bulevar Univ.) té 31 parades, surt de Islas Canarias Polideportivo i acaba a Politécnica Milanera.
Tria qualsevol entre les C1 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Bulevar Univ. (31 parades)
Islas Canarias Polideportivo
Hubu
Islas Canarias
Islas Canarias - C/Fortunato Julián
Av. Castilla Y León 56
Av. Castilla Y León Bellayna
Av. Castilla Y León Pares Av. Casa La Vega
Av. Castilla Y León Colegio
E. S. Alvarado Frente Al 20
E. S. Alvarado 17
Juan Ramón Jiménez 6
Jr Jiménez - Fdco García Lorca
Capiscol - Silo
Fuente Prior - Playa
Bulevar - Frente Fuente Prior Cartuja
Bulevar - Las Veguillas
Bulevar - Timoteo Arnáiz
Bulevar - S Pedro Cardeña 56
Bulevar - Parque De La Nevera
Bulevar - C/ Madrid
Bulevar - C/ Carmen
Bulevar - Antigua Estación
Bulevar - Luis Rodríguez Arango
Gumiel De Izán 9
Av. Las Huelgas Reina Leonor
Bº De Las Huelgas Centro Cultural
Bernardino Obregón Parral
Facultad Económicas
Camino Villargamar
Villadiego 6
Politécnica Milanera
Preguntes i respostes freqüents de C1
A quina hora comença a funcionar C1 bus?
C1 bus comença a funcionar a les 07:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar C1 bus?
C1 bus deixa d'operar a les 22:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba C1 bus?
Quan arriba la HUBU Universidad por bulevar Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de HUBU Universidad por bulevar Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un C1 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la C1 bus parada més propera.
C1 bus horari
C1 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 07:15 - 22:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:15 - 22:15 | 18 - 30 |
dt. | 07:15 - 22:15 | 18 - 30 |
dc. | 07:15 - 22:15 | 18 - 30 |
dj. | 07:15 - 22:15 | 18 - 30 |
dv. | 07:15 - 22:15 | 18 - 30 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
SMYT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a C1 (des de Islas Canarias Polideportivo), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de C1 (Bulevar Univ.) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació SMYT.
C1 línia bus tarifa
SMYT C1 (Bulevar Univ.) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre SMYT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de SMYT.
C1 (SMYT)
La primera parada de la ruta C1 bus és Islas Canarias Polideportivo i la darrera parada és Politécnica Milanera. C1 (Bulevar Univ.) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: C1 té 31 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 35 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona SMYT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Burgos i t'ajuda a trobar el C1 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la C1 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia C1 en temps real Bus
Monitora la línia C1 (Bulevar Univ.) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia C1 bus o una aplicació de seguiment SMYT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a SMYT o com a planificador de viatges per a Bus per planificar la teva ruta per Burgos. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a SMYT i qualsevol bus, inclosa la línia C1, a Burgos
C1 - Indicacions alternatives
Línies de SMYT a Burgos
- 73 - Gamonal - Pol. Villalonquéjar/ Horaris
- 20 - Pza. España - C. Asist. F. Blancas/ Horaris
- 19 - Pza. del Cid – Villalonquéjar/ Horaris
- 88 - Buho Avda. Arlanzón - Gamonal/ Horaris
- 13 - Gamonal - Hospitales/ Horaris
- 11 - Pza. España - Villímar/ Horaris
- 16 - Ctra. Arcos – FF.CC. - HUBU/ Horaris
- 02 - Ctra. Arcos - HUBU - FF.CC./ Horaris
- 89 - Cementerio - Gamonal
- 22 - HUBU - Bulevar - Universidad/ Horaris
- 06 - Pza. España - G9 I.G. Rámila/ Horaris
- 05 - Bº Pilar - Vista Alegre/ Horaris
- 15 - Centro Histórico/ Horaris
- 09 - Pza. Esp - Cortes (P. Europa)/ Horaris
- 87 - Buho Ctra. Arcos - Villímar/ Horaris
- 23 - Pza. España - FF.CC./ Horaris
- 07 - Bº Pilar - HUBU - Vista Alegre/ Horaris
- 14 - Pza. España - Villatoro/ Horaris
- 01 - Avda. Arlanzón - Gamonal/ Horaris