09 línia
Barrio Cortes
SMYT
SMYT 09 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 09 bus (Barrio Cortes) té 24 parades, surt de Pza. España Rrcc i acaba a Bº De Cortes.
Tria qualsevol entre les 09 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Barrio Cortes (24 parades)
Pza. España Rrcc
C/Vitoria 7
Pza. Mío Cid
Madrid 4
Madrid 28
Pº Pisones 28
Pº Pisones 68
Parque Europa 9
Madrid 45
Cervantes Frente Al 16
Cervantes Frente Al 22
Calle Del Arlanzón
Calle Duero
Calle Ángel G. Bedoya
Resid. Imserso Cortes
Calle Ebro
Carcedo Centro Cultural
San Pedro De Cardeña 22
San Pedro De Cardeña 46
San Pedro De Cardeña 108
San Pedro De Cardeña Dª Sol
San Pedro Cardeña 142
Ctra. Cortes Autoescuela
Bº De Cortes
Preguntes i respostes freqüents de 09
A quina hora comença a funcionar 09 bus?
09 bus comença a funcionar a les 08:00 els dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 09 bus?
09 bus deixa d'operar a les 22:00 els dissabte.
A quina hora arriba 09 bus?
Quan arriba la Barrio Cortes bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Barrio Cortes bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 09 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 09 bus parada més propera.
09 bus horari
09 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 08:00 - 22:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 08:00 - 22:00 | 120 |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
SMYT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 09 (des de Pza. España Rrcc), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 09 (Barrio Cortes) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació SMYT.
09 línia bus tarifa
SMYT 09 (Barrio Cortes) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre SMYT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de SMYT.
09 (SMYT)
La primera parada de la ruta 09 bus és Pza. España Rrcc i la darrera parada és Bº De Cortes. 09 (Barrio Cortes) està operatiu durant dissabte.
Informació addicional: 09 té 24 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona SMYT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Burgos i t'ajuda a trobar el 09 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 09 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 09 en temps real bus
Monitora la línia 09 (Barrio Cortes) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 09 bus o una aplicació de seguiment SMYT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a SMYT o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Burgos. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a SMYT i qualsevol bus, inclosa la línia 09, a Burgos
09 - Indicacions alternatives
Línies de SMYT a Burgos
- C1 - HUBU Universidad por bulevar/ Horaris
- 10 - Gran Teatro - Av. DD Humanos/ Horaris
- 13 - Gamonal - Hospitales/ Horaris
- 89 - Cementerio - Gamonal/ Horaris
- 23 - Pza. España - FF.CC./ Horaris
- C2 - HUBU Universidad por cementerio/ Horaris
- 22 - HUBU - Bulevar - Universidad/ Horaris
- 01 - Avda. Arlanzón - Gamonal/ Horaris
- 04 - Hospitales - Castañares/ Horaris
- 05 - Bº Pilar - Vista Alegre/ Horaris
- 15 - Centro Histórico/ Horaris
- 18 - Pza. Mío Cid - Fuentecillas/ Horaris
- 17 - Pza. de España – Fuentes Blancas (verano)/ Horaris
- 11 - Pza. España - Villímar/ Horaris
- 16 - Ctra. Arcos – FF.CC. - HUBU/ Horaris
- 08 - Gran Teatro - Villafría/ Horaris
- 21 - Pza. España - Cortes(Progreso)/ Horaris
- 06 - Pza. España - G9 I.G. Rámila/ Horaris
- 87 - Buho Ctra. Arcos - Villímar/ Horaris