18 línia
Pza. Mío Cid - Fuentecillas
SMYT
SMYT 18 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 18 bus (Fuentecillas) té 17 parades, surt de Pza. Mío Cid i acaba a Rosa Sensat Frente Al 7.
Tria qualsevol entre les 18 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Fuentecillas (17 parades)
Pza. Mío Cid
Merced P. Sta. María
Merced Puente Besson
Pza. Castilla Barrantes
Pº De La Isla Lavadores
Francisco Salinas 22
San Zadornil 14
Fco. De Enzinas 16
Fco. De Enzinas 20
Fco. De Enzinas 28
Óscar Romero Aspanias
Óscar Romero 33
Mariana Pineda 22
Mariana Pineda 26
La Tala 5
Francisco Salinas 91
Rosa Sensat Frente Al 7
Preguntes i respostes freqüents de 18
A quina hora comença a funcionar 18 bus?
18 bus comença a funcionar a les 07:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 18 bus?
18 bus deixa d'operar a les 22:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 18 bus?
Quan arriba la Pza. Mío Cid - Fuentecillas Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Pza. Mío Cid - Fuentecillas Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 18 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 18 bus parada més propera.
18 bus horari
18 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:00 - 22:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:00 - 22:20 | 20 |
dt. | 07:00 - 22:20 | 20 |
dc. | 07:00 - 22:20 | 20 |
dj. | 07:00 - 22:20 | 20 |
dv. | 07:00 - 22:20 | 20 |
ds. | 07:20 - 22:40 | 40 |
dg. | 09:20 - 22:40 | 40 |
SMYT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 18 (des de Pza. Mío Cid), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 18 (Fuentecillas) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació SMYT.
18 línia bus tarifa
SMYT 18 (Fuentecillas) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre SMYT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de SMYT.
18 (SMYT)
La primera parada de la ruta 18 bus és Pza. Mío Cid i la darrera parada és Rosa Sensat Frente Al 7. 18 (Fuentecillas) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 18 té 17 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 20 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona SMYT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Burgos i t'ajuda a trobar el 18 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 18 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 18 en temps real Bus
Monitora la línia 18 (Fuentecillas) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 18 bus o una aplicació de seguiment SMYT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a SMYT o com a planificador de viatges per a Bus per planificar la teva ruta per Burgos. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a SMYT i qualsevol bus, inclosa la línia 18, a Burgos
18 - Indicacions alternatives
Línies de SMYT a Burgos
- 20 - Pza. España - C. Asist. F. Blancas/ Horaris
- 13 - Gamonal - Hospitales/ Horaris
- 87 - Buho Ctra. Arcos - Villímar/ Horaris
- 19 - Pza. del Cid – Villalonquéjar/ Horaris
- 01 - Avda. Arlanzón - Gamonal/ Horaris
- 16 - Ctra. Arcos – FF.CC. - HUBU/ Horaris
- 15 - Centro Histórico/ Horaris
- 06 - Pza. España - G9 I.G. Rámila/ Horaris
- 08 - Gran Teatro - Villafría/ Horaris
- 89 - Cementerio - Gamonal
- 04 - Hospitales - Castañares/ Horaris
- 73 - Gamonal - Pol. Villalonquéjar/ Horaris
- 12 - Universidad – Estación de tren/ Horaris
- 09 - Pza. Esp - Cortes (P. Europa)/ Horaris
- 03 - Bda.S.J.Bautista-Vista Alegre/ Horaris
- 23 - Pza. España - FF.CC./ Horaris
- 10 - Gran Teatro - Av. DD Humanos/ Horaris
- 21 - Pza. España - Cortes(Progreso)/ Horaris
- 11 - Pza. España - Villímar/ Horaris