L0420 línia
Barcelona
Hispano Igualadina
Hispano Igualadina L0420 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La L0420 bus (Barcelona) té 20 parades, surt de Portal Nou i acaba a Estació D'Autobusos De Sants.
Tria qualsevol entre les L0420 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Barcelona (20 parades)
Portal Nou
Estació D'Autobusos De Valls
Alió
Vilardida
Rodonyà
El Mirador Del Penedès
La Juncosa Del Montmell
La Bisbal Del Penedès
El Papiolet
Llorenç Del Penedès
Banyeres Del Penedès
Lleger
Cornudella
Sant Jaume Dels Domenys
Les Cases Noves
La Múnia
Cal Rubió
Estació D'Autobusos De Vilafranca Del Penedès
Av. Diagonal - Gran Via Carles III
Estació D'Autobusos De Sants
Preguntes i respostes freqüents de L0420
A quina hora comença a funcionar L0420 bus?
L0420 bus comença a funcionar a les 06:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar L0420 bus?
L0420 bus deixa d'operar a les 15:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba L0420 bus?
Quan arriba la Barcelona bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Barcelona bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un L0420 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la L0420 bus parada més propera.
Hispano Igualadina bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a L0420 (des de Portal Nou), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de L0420 (Barcelona) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Hispano Igualadina.
L0420 línia bus tarifa
Hispano Igualadina L0420 (Barcelona) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Hispano Igualadina, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Hispano Igualadina.
L0420 (Hispano Igualadina)
La primera parada de la ruta L0420 bus és Portal Nou i la darrera parada és Estació D'Autobusos De Sants. L0420 (Barcelona) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: L0420 té 20 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 100 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Hispano Igualadina rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Barcelona i t'ajuda a trobar el L0420 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la L0420 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia L0420 en temps real bus
Monitora la línia L0420 (Barcelona) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia L0420 bus o una aplicació de seguiment Hispano Igualadina bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Hispano Igualadina o com a planificador de viatges per a metro, tren, bus, tramvia, telecabina, funicular o ferri per planificar la teva ruta per Barcelona. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Hispano Igualadina i qualsevol bus, inclosa la línia L0420, a Barcelona
L0420 - Indicacions alternatives
Línies de Hispano Igualadina a Barcelona
- L0268 - El Bruc (Montserrat Park) - Esparreguera - Martorell/ Horaris
- BUA - Bus urbà d'Abrera/ Horaris
- N42 - Barcelona - Vilafranca - Els Monjos/ Horaris
- N51 - Esparreguera - Barcelona/ Horaris
- L0378 - Odena - Igualada (circumval·lació)/ Horaris
- E6 - Barcelona - Vilafranca del Penedès/ Horaris
- L0573 - Pratdip - Reus - Tarragona/ Horaris
- E24 - Esparreguera - Barcelona/ Horaris
- L1114 - Urbà d'Esparreguera/ Horaris
- L0568 - Pontons - Vilafranca del Penedès - Barcelona/ Horaris
- L0381 - Igualada - Tarragona/ Horaris
- L0491 - Manresa - Tarragona/ Horaris
- L0183 - Les Borges Blanques - Guimerà - Igualada - Barcelona/ Horaris
- L1460 - Batea - Tarragona/ Horaris
- NT1 - Tarragona - Reus/ Horaris
- L0791 - Valls - Santes Creus/ Horaris
- L0531 - Olesa de Bonesvalls - Vilafranca del Penedès/ Horaris
- L0371 - Igualada - Barcelona (pel Bruc)/ Horaris
- L0666 - Sant Quintí de Mediona - Vilafranca del Penedès/ Horaris