LA línia
Infiesto
Autocares Costa Verde SA
Autocares Costa Verde SA LA bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La LA bus (Infiesto) té 9 parades, surt de [Marea, La] La Marea [Cta 03713] i acaba a [Infiestu, L'|Infiesto] Ayuntamiento Piloña [Cta 01934].
La previsió d'horari de LA per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 10:00. Dies operatius de la setmana: dilluns.
Tria qualsevol entre les LA bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Infiesto (9 parades)
[Marea, La] La Marea [Cta 03713]
[Miera|Puente Miera] Miera [Cta 03709]
[Cuetos, Los] Los Cuetos [Cta 03699]
[Felgueroses, Les|Felguerosas, Las] Les Felgueroses [Cta 03695]
[Piñuecu, El|Peñueco] El Piñuecu [Cta 03689]
[Vegarrionda] Vegarrionda [Cta 03685]
[Esteli] Ferreros [Cta 03679]
[Villanueva] La Paradona [Cta 03675]
[Infiestu, L'|Infiesto] Ayuntamiento Piloña [Cta 01934]
Preguntes i respostes freqüents de LA
A quina hora comença a funcionar LA bus?
LA bus comença a funcionar a les 10:00 els dilluns.
A quina hora deixa de funcionar LA bus?
LA bus deixa d'operar a les 10:00 els dilluns.
A quina hora arriba LA bus?
Quan arriba la Infiesto bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Infiesto bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un LA bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la LA bus parada més propera.
LA bus horari
LA bus ruta funciona els dilluns. Horaris regulars: 10:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 10:00 | Sortida Única |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Autocares Costa Verde SA bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a LA (des de [Marea, La] La Marea [Cta 03713]), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de LA (Infiesto) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Autocares Costa Verde SA.
LA línia bus tarifa
Autocares Costa Verde SA LA (Infiesto) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Autocares Costa Verde SA, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Autocares Costa Verde SA.
LA (Autocares Costa Verde SA)
La primera parada de la ruta LA bus és [Marea, La] La Marea [Cta 03713] i la darrera parada és [Infiestu, L'|Infiesto] Ayuntamiento Piloña [Cta 01934]. LA (Infiesto) està operatiu durant dilluns.
Informació addicional: LA té 9 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Autocares Costa Verde SA rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Asturias i t'ajuda a trobar el LA bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la LA de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia LA en temps real bus
Monitora la línia LA (Infiesto) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia LA bus o una aplicació de seguiment Autocares Costa Verde SA bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Autocares Costa Verde SA o com a planificador de viatges per a bus o tren per planificar la teva ruta per Asturias. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Autocares Costa Verde SA i qualsevol bus, inclosa la línia LA, a Asturias
LA - Indicacions alternatives
Línies de Autocares Costa Verde SA a Asturias
- LA - La Llama-Infiesto/ Horaris
- PER - Pernús-Colunga/ Horaris
- LAS - Lastres-Arriondas [Hospital]/ Horaris
- ARE - Arenas-Infiesto/ Horaris
- SAN - Santa Eugenia-Villaviciosa/ Horaris
- LUC - Luces-Colunga/ Horaris
- ANA - Anayo-Infiesto/ Horaris
- MEL - Melarde-Infiesto/ Horaris
- COL - Colunga-Villaviciosa [Priesca]/ Horaris
- ROB - Robledo-Infiesto/ Horaris
- COL - Colunga-Villaviciosa [Lastres]/ Horaris
- LA - La Busta-Villaviciosa/ Horaris
- COL - Colunga-Infiesto/ Horaris
- PUE - Puente Agüera-Villaviciosa/ Horaris
- LIB - Libardón-Colunga/ Horaris
- RIO - Riofabar-Infiesto/ Horaris
- PES - Pesquerín-Infiesto/ Horaris
- LOR - Loroñe-Colunga/ Horaris
- SIE - Sietes-Infiesto/ Horaris