N19 línia
Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola
EMT
EMT N19 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La N19 bus (San Ignacio) té 34 parades, surt de Cibeles i acaba a San Ignacio.
Tria qualsevol entre les N19 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: San Ignacio (34 parades)
Cibeles
Gran Vía - Pedro Zerolo
Gran Vía - Montera
Gran Vía - Callao
Santo Domingo
Gran Vía - Plaza De España
Jardines De Sabatini
Príncipe Pío
Glorieta De San Vicente
Puente De Segovia
Puente De Segovia - Paseo De Extremadura
Puerta Del Ángel
Paseo De Extremadura - Guadarrama
Paseo De Extremadura - Albéniz
Alto De Extremadura
Paseo De Extremadura - El Greco
Paseo De Extremadura - Villamanín
Surbatán
Colonia Lourdes
Casa De Campo
Paseo De Extremadura - Carretera Boadilla
Campamento
Paseo De Extremadura - Avenida Poblados
Paseo De Extremadura 374
Paseo De Extremadura 392
Paseo De Extremadura Km. 8
Aviación Española
Avenida De La Aviación - Dehesa Príncipe
Avenida De La Aviación - Medina Del Campo
Base Aérea Cuatro Vientos
Avenida De La Aviación - Mirabel
Cuacos De Yuste
Oliva De Plasencia
San Ignacio
Preguntes i respostes freqüents de N19
A quina hora comença a funcionar N19 bus?
N19 bus comença a funcionar a les 05:00 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar N19 bus?
N19 bus deixa d'operar a les 04:40 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous.
A quina hora arriba N19 bus?
Quan arriba la Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de N19 (San Ignacio) bus?
La tarifa de Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola (San Ignacio) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un N19 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la N19 bus parada més propera.
N19 bus horari
N19 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:15 - 04:40
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:15 - 04:40 | 35 - 253 |
dt. | 05:15 - 04:40 | 35 - 253 |
dc. | 05:15 - 04:40 | 35 - 253 |
dj. | 05:15 - 04:40 | 35 - 253 |
dv. | 05:15 - 04:45 | 15 - 20 |
ds. | 05:00 - 04:45 | 15 - 20 |
dg. | 05:00 - 04:40 | 26 - 43 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a N19 (des de Cibeles), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de N19 (San Ignacio) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
N19 línia bus tarifa
EMT N19 (San Ignacio) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
N19 (EMT)
La primera parada de la ruta N19 bus és Cibeles i la darrera parada és San Ignacio. N19 (San Ignacio) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: N19 té 34 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 51 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el N19 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la N19 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia N19 en temps real bus
Monitora la línia N19 (San Ignacio) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia N19 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia N19, a Madrid
N19 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 150 - Puerta del Sol/sevilla - Colonia Virgen del Cortijo/ Horaris
- 53 - Puerta del Sol/sevilla - Arturo Soria/ Horaris
- 7 - Plaza de Alonso Martinez - Manoteras/ Horaris
- A - Moncloa - Campus Somosaguas/ Horaris
- 51 - Puerta del Sol/sevilla - Plaza del Peru/ Horaris
- 72 - Diego de Leon - Hortaleza/ Horaris
- N27 - Plaza de Cibeles - Aeropuerto/ Horaris
- 3 - Puerta de Toledo - Plaza de San Amaro/ Horaris
- 65 - Plaza de Jacinto Benavente - Colonia Gran Capitan/ Horaris
- 8 - Plaza de Legazpi - Valdebernardo/ Horaris
- G - Moncloa - Ciudad Universitaria/ Horaris
- 108 - Oporto - Cementerio de Carabanchel/ Horaris
- 33 - Principe Pio - Casa de Campo/ Horaris
- 114 - Avenida de America - Barrio del Aeropuerto/ Horaris
- 19 - Plaza de Cataluña - Plaza de Legazpi/ Horaris
- N9 - Plaza de Cibeles - Ensanche de Vallecas/ Horaris
- N15 - Plaza de Cibeles - Hospital 12 de Octubre/ Horaris
- 133 - Plaza del Callao - Mirasierra/ Horaris
- 81 - Oporto - Hospital 12 de Octubre/ Horaris
- 127 - Glorieta de Cuatro Caminos - Ciudad de los Periodistas/ Horaris